na tuto hlupost si kde prisiel?
naco nam tu citujes klamstva smerackej mafie?
tato vlada je vysledkom volieb.....smer tam mohol byt aj teraz,lenze je to mafia.to pochopil aj slovensky narod
ty vidis nejaku paralelu medzi kuciakom a lucanskym?
obvineni uz zaluju-jeden na druheho.spolocnym znakom je ,ze boli smeraci.fico uz zdrhol do karibiku
nenechaju.mala by sa prijat vyhlaska,ze smerakov do basy len vyzlecenych a v kazajke
za prve-nie je mrtvy a za druhe pokusil sa o samovrazdu sam-svedomie je mocne
ste vy partia sumracnici-ked sa davaju uplatky,tak ruky mate vsetci natiahnute.ked vam na to pridu-udavate sa navzajom.
gauner zmizol do karibiku.robi si aliby,pritom vsetci vedia ,ze je to jeho robota
smeraci budu musiet byt v base nahi a este aj uviazani ,aby si neroztlkli hlavu
presne-to je pre smerakov velka vyhoda.vsetko urobil luco
Odporúčame