Fico tam uz nie je....
ako dobre ho poznas? sluzis pod nim? co vies o jeho majetkoch? ako odpovedas na tieto otazky nie-tak nepis ,ze je to spravny chlap
skoda ,ze sa ten jeho znamy obesil. ale kajetan bol skromny clovek.25 rokov sa neminul ani korunu zo svojej vyplaty.az teraz sa zacal rozhadzovat-byty,chata,zlato
To mozes pripisat smeru pripisat smelo k uctu
Osobne impertinencie si nechaj na snem smeru.ci ten asi tento rok nebude?v strane zostalo par ludi a aj ti budu celit prokurature.
Nevidis dovod k hadkam a osocovaniu,ale robis to iste.
Peleho grupa to su stare prasce v novom chlieviku
Som myslel ,ze ta na sumracnej informovali,ze sme mali asi najlacnejsie testy v eu.treba vymenit brozuru.hlada sa vyhovorka na kicurove zlato
skus si precitat clanok,porozmyslat a potom napisat.pred odoslanim to daj este niekomu skontrolovat
uplne.len teraz si hikate vy dvaja u fica.ako sa mu tam aj s blahom vopchate?
Odporúčame