tie ma pociatek v garazi ako podlahu
To ze sa dal nahuckat do smeru dokazuje opak
ked rozdelis kopu fazule na dve casi,tak sa nic nevycisti.nevznikne jedna kopa fazule a druha zlata
u kicuru nasli teraz zlate tehlicky.on ten chlapec je vzor statneho zamestnanca.a sudruh precceda mu zablahozelal k dobrej praci.kde ma fico druhu polku tych tehliciek?
v nasej krajine moze odpocuvat vladnu siet hocikto bez suhlasu sudu?
Po smerakoch a sns sa nam to uz asi nikdy nepodari
Odkedy je odpocuvanie statnej siete vec bezpecnosti?
maju v leopoldove travnik? aby mal co pelle kosit
to museli byt strasne nervy.len citat a nemoct pridavat stupidity.ani penazky zo sumracnej neisli.
este obvineni neboli.ked budu ,tak ich uvidis v putach
pelle s rasimu ten odchod neprospel.nakto ich fico namocil do odpocuvania....
my sa smejeme uz 3mesiace. naka slape odkedy jej smeraci nestupaju na krk.
za to smeraci budu sediet.este aj bodor ,ktory strazi nases si tam da odpocuvanie.potom sa lustruje vo velkom
a kto su ti 5 ludia? pelleho rozpravke o velkom tajomne o ktorom nesmie niekto vediet zjavne niekto naletel.
ale ani pele ani rasi nevedia kto to tam dal a co to tam je.ak by tam bolo nieco legalne na ochranu siete,tak sa to vie.minimalne by pellemu oznamili.dali sme tam novy firewall.on poziadal o preverenie bezpecnosti.mu nereferoval nikto?
Odporúčame