ak by boli legalne-so suhlasom sudu-uz by pele maval papierom.
ak by boli legalne-so suhlasom sudu-uz by pele maval papierom.
ked nudu vsetci zlodeji v leopoldove....potom pochopis aj ty,ze sladke recicky nie su vsetko
o ochrane uz som ti napisal.to je jedina ochrana ,ktoru dokazes chapat
pelle este ani stranu nezalozil uz ma dalsiu kauzu na krku.a asi ani nestihne.lebo pani smeracky trolkovia-remisova nezvykne chodit "s bubnom na zajace".ta si overuje veci pokial nieco zverejni
krutia sa hadi smeracky.....mlzia,pravdu nepovedia.ale ta vyjde najavo
tvoja predstava policie v pravnom demokratickom state je aka?
fico par ludom dakoval za dobru robotu a zrazu bum a NAKA.
ty uz vazne zacni pouzivat hlavu.som ti pisal,nepis o tom ,comu nerozumies.vlada vyda uznesenie,dalej je to v rezii policie.ak si okresny nacelnik splnil rozkaz nadriadeneho tak,ze poslal 2 policajtov na dialnicu vypisovat dotazniky,tak je to jeho chyba.....a nebola to prva takato somarina co urobili.uz som to zacil na hraniciach pred par rokmi.ako dokazu policajti utvorit 5 km kolonu behom chvile.cisto svojim lezernym postupom
nemyslel,ak by si myslel tvoje prispevky by vypadali inak
videl si par sekund zo zasahu.nevies co sa dialo pred tym.ci nestrielali varovne.....a nikto netvrdi ,ze policajti su topka inteligencie....
si myslel birmovaneho? ten sa pochvalil,ze je vasci krestan ako cele kdh
este raz a pomaly.skus citat - vlada prijala uznesenie.policajny prezident vydal rozkaz.ako splnili rozkaz policajti si videl.....
Odporúčame