Kto vyhra tender bolo jasne doteraz vzdy.tender sa sil na mieru spriaznenej firme,ale firme co da najviac baksisu.
Kto vyhra tender bolo jasne doteraz vzdy.tender sa sil na mieru spriaznenej firme,ale firme co da najviac baksisu.
Pekar pecie rozky pre milion ludi,lekar lieci.....vsetci respektuju predvolanie.len pan kotleba nemusi?dobre vies,ze je tam uplne zbytocny ako cela lsns.ani hubu neotvoria
Ake ospravesdlnenie?skus neist na sud ty a napis im,ze si v robote.
Som rad,ze sa ti to paci.za minulej vlady by nebol vyhlaseny ani tender.ne funkcne riesenie by bolo spustene v roku 2022
neslovakov myslis ciganov? tych si tu vykrmujeme 30rokov.
matematika nie je tvoj obor.co si vyuceny?
uz by smeraci viseli ako vianocne ozdoby.od teba nam ale bude stacit ospravedlnenie,ze si volil tu mafiu
mne slubili dialnice pred 10rokmi a chodim po rozbitych okrskach,slubili skvele zdravotnictvo dostali sme plesne a 2 mesacne cakacky na vysetrenie
vyse 3mld urobil smer takze stekaj dunco dalej
najhorie vysledky si mal ty.skolsku dochadzku si ukoncil v 6 triede ZS
ty si urob prieskum v tom prazdne ,co nazyvas hlavou
Odporúčame