stekaj dunco ,stekaj dalej
29,40 E to bolo.a to si mozes najst aj sam
Stihat ho zacali za pelleho,takze tvrdis,ze smer bol totalitny rezim. lebo to si zase strielas gol do vlastnej brany
v koho prospech ale to urcite vies,tak sa tu neponizuj
kazdeho,nielen mna.ale ja som este nikoho hlupakom nenazval
Kedy sa volici smeru ospravedlnia slovensku za tu bandu zlodejov a korupcnikov ,co tu nechali nicit krajinu?
netrafil si sa.slovensko caka od teba ospravedlnenie
trolko,kedy sa ospravedlnis slovensku,ze si volil smeracku mafiu.si spoluzodpovedny za drancovanie a korupciu
ja by som bol zvedavy co si urobil pre slovensko ty,okrem dristania na pravde
a vies co si teraz vypocital?
nezavreli hranice vsetky okolite staty? ak ta nepustie do zahranicia,tak to bude sposobene zakonmi okolia.pytaj peniaze od statu,ktory ta nepustil.konzultacie vykonavaj online.a ano to su zakony kapitalizmu-nemas robotu -krachujes.30rokov nemame socializmus
trolko zostane trolkom na vecne casy.na co sa zase stazujes ? co v tvojej hlave vymyslel krizovy stab?
Odporúčame