Az tak by som ta neoslovil.skor jednoduchsi
Az tak by som ta neoslovil.skor jednoduchsi
Kde sa zastavam matovica?kradlo sa tu 30rokov.zdravotnictvo v prdeli,cesty dierave.....hadzat vsetko na vladu ,ktora je tam 2mesiace a zdedila pandemiu a dlhy je trochu kratkozrake
Ako vidis jeden virus a nasa automobilova velmoc sa trasie od strachu.vsetci namiesto nasporeneho maju dlhy a placu
Lebo fico je pravda.plus meciar.a aj za dzurindu sa kradlo
U fica,kaliho.........aj strapatemu sa uslo
Vynimocna doba si ziada vynimocne skutky.po 12rocnom bscovani smeru by som sa necudoval ak by slovensko vyhlasilo bankrot
5 aut nie je protest.vsetci zmizli na veekend do tatier
Mozes nam ich realne posudit ty....
Ekonomiku ma pod palcom ministerstvo financii a hospodarstva.ze skrachuje nasa automobilova velmoc vieme davno.
Nedristaj.fico by vypadol ozraty z lietadla v bruseli.iba hanba by bola
Nebude naprd system,ked nevydrzi,ze mesiac nejde cast ludi do prace.automobilky zavreli same od seba.ich dodavatelia preto,lebo automobilky neberu tovar
Odporúčame