adela este nevecerala...ako sa mas zlatko
adela este nevecerala...ako sa mas zlatko
nastihacky sa pytaj exkpt danka.on bral provizie.aj fico dostal.uz si daval pozor na sns ,co ho vtedy slota obral
desiatnik.zas si mal v obezniku omyl
ano,aj leninove sane mozme kupit
ty si koho vystriedal v utoku?
neviem co si predstavujes pod pojmom uzit si frcky...lebo danko ich bozkaval
prisiel som,videl som.....sak to poznas
nepouzivam slovnik,normalne z hlavy pisem
ladislav pittner je 12 rokov po smrti.skuste zavidiet inemu
doteraz si bol dole ty? trochu nuda v posteli
kedy kde a s kym ty muj kvitku medovy
to uz ma pedro.nemozu byt dvaja.
Odporúčame