nikto ti to nekazal pozerat.ja tiez vypinam fica ak sa niekde objavi...
nikto ti to nekazal pozerat.ja tiez vypinam fica ak sa niekde objavi...
ked nevies,tak neodpovedaj.a hlavne to netvrd na 100percent....lebo to je zas len trolovanie
viem,sadil som pred 2 tyzdnami.tovar chodi stale,dokedy neviem ja nevestim z gule.a aky by mal byt ten dovod zastavenia dodavok zemiakov?
tu si trochu mimo....aluminium,nanocipy a 5g je vysada inej strany.kotleba mal o tom prejav.
trolling? dnes alebo vcera som cital od niekoho,neviem kde.....preco vyvolavas paniku?
tovar chodi bez obmedzenia,zemiaky z polska tiez.a repku na nasich poliach nesadila nasa vlada.grofka roskova sa snazila nasadit kukuricu na letisku za eurofondy,ale vraj sa je to nepodarilo
mohol by si sa nam v kratkosti predstavit ty? vzdelanie a zamestnanie....urcite si kvalifikovanejsi a niekto ta zoberie do riadneho chlapskeho manazmentu
ty mas homeoffice? lebo jedina panika je tu na diskusii.svet vonku funguje aj napriek celosvetovej pandemii.ak by mali ludia niekoho hlusit koli zlej hospodarskej situacii,tak uz nemame ziadnych politikov,ktori sa objavili za poslednych 30 rokov vo vlade
konecne sa ti otvaraju oci? zdravotna starostlivost je tu nedostupna a nedostatocna uz dlhe roky.poprosim ta skus sa pravde pozret do oci a neobvinovat z toho vladu,ktora je tu mesiac
si tu vypisoval,ze si ma davas do ignore a nebudes ma citat.-tvoje klamstvo
a ako reakcia na tvoj prispevok-nerozumiem tvojim slovam.skus si precitat celu diskusiu a skus napisat nieco v kontexte s nou
a ty chapes co pises? ako zarobi mistrik na rakuskych testoch za 140e? a este si over tu info co si napisala -nikde na svete netreba.....lebo to je blud nekonecny
valov je prazdny.kali si ho uziva v abu dhabi
nase dane boli rozkradnute pocas minulej vlady.nezostalo ani na cesty,dialnice,nemocnice,skolstvo,vedu....vlastne na nic.posledna bodka boli predane statne rezervy do ciny,ked nam virus klopkal na dvere
Opravujem.predchodcom peleho bol fico
Kolko zleho narobili politici zo smeru a ich kadre na slovensku za 12 rokov vsetci vieme.a vypada to tak z prispevkov,ze ich volici nebudu o nic lepsi
Lebo ty si momentalne neskutocne podporil smer a pozdvihol ho do uplneho intelektualneho neba
Vzhladom na temu clanku su superi v smere iba dvaja.fico a pelle.pises mimo temu cim vlastne porusujes pravidla debaty.
Ten paragraf je z trestneho zakona.a verim tomu ,ze niekto z vlastnych z ficovho kridla na neho poda oznamenie,ked sa rozbehne boj o kreslo predsedu smeru
Odporúčame