Pismeno 1odsek b celkom sedi na pelegriniho.v case ohrozenia slovenska virusom nevykonal uplne nic na zabranenie jeho dovlecenia
Pismeno 1odsek b celkom sedi na pelegriniho.v case ohrozenia slovenska virusom nevykonal uplne nic na zabranenie jeho dovlecenia
Zaplat si tu banner,ktory bude hlasat tvoju "pravdu".firma ti to isto preplati.pisat x-krat kazdy den tie iste"pravdy" musi byt nuda
Za vsetko mohla radicovej vlada.to bol vas slogan
Tebe tu ludia uveria iba ak by si napisal,ze si prave strngas s borovickou so svojim precedom
Nie som si isty,ale mam pocit,ze sa to tak robi.kto pride svojim autom,ide s nim aj do karanteny.mozes ma opravit,fak to neviem presne.akurat niekde ukazovali pri hotely auta,ktore patria repatriantom.ako to robia s tymi co priletia specialom neviem
Oznacovat dokola inych za blaznov je znakom dusevnej poruchy.a ty to tu kricis nonstop.ale urcite nam ukazes diplom,ze si atestovany psychiater,ci?
tu si trosku rypnem-
po tom ako sa dochodci spravaju pocas pandemie by som im nevyplatil nic
a mozte sa na mna vrhnut :)
po novej dialnici co nam postavil smer uplne bez problemov za 4,5 hod
dookole sprostosti tocis aj ty.nonstop ta ista obohrana platna.....
da.a este nam mohlo pomoct ak by smeraci nepredali ochranne pomocky do ciny
pocas vojny by bol pelle za to ze vpustil virus na slovensko vojnovy zlocinec.neviem ako sa to bude klasifikovat teraz.
nie kocurkovo to je realita.slovensko sa uci za pochodu.vacsina ludi si na opatrenia zvykla.tento virus uz na svete zostane a je mozne ,ze ho tu budeme mat kazdy rok 2x.stazuje si zopar ludi co nevidia ,alebo nechcu vidiet realitu.
teraz si opisal kazdodenu realitu pracujucich.vstavanie o 5,cesta do roboty,8hod v zamestnani v blizkom kontakte s ostatnimi,po robote do preplneneho obchodu a cesta domov.takze 11 hod rusko na hlave.a nikto z nich tu neplace a nekritizuje.je pandemia kazdy to toleruje.stazuju si ine spolocenske vrstvy.
on je specificky pripad.on chodi vlakom,dokonca nakladnym
sorry opravujem-keby ti predchadzajuce vlady nevyhnali doktorov,mohla si tvoja 70rocna obvodna uzivat dochodok......
Odporúčame