Neviem či sa mám smiať alebo plakať. Kým naši “politici” riešia personálne nezmysly v stranách, poľský prezidet Nawrocki podpísal zákon nadobúdajúci účinnosť od 1.1.2027, podľa ktorého rodičia vychovávajúci dve a viac detí budú oslobodeni od platenia dane z príjmu. Poľskí politici sa starajú o novú generáciu takouto masívnou podporou. A čo naši géniovia? Problém Slovenska je Šalitroš, Ferenčák či Migaľ. Hotový Kreténistan.

