Viním za to naše médiá. Permanentne masírovali mozgy a traumatizovali ako kovidom, tak teraz vojnou. Ja vidím ako starí ľudia na to doplácajú. Zažili vojnu, boja sa. A krepé hlavy mediálne podávajú informácie ako "senzácie" a namiesto upokojenia prinášajú traumu. To čo urobili krepáni s vybavovaním pasov - že slováci húfne vybavujú pasy. A starí ľudia chudáci sa pýtajú kam treba ísť. A potom keď vám otec povie že vy choďte, mňa tu nechajte, to poriskom z krompáča treba pretiahnúť po zadnici krepých krepáňov novinárskych.


