Starostlivosť o štát??? Starostlivosť o štát vyzerá inak. Citlivo treba vnímať napríklad stav nášho zdravotníctva a to, že keď vám ochorejú obidvaja rodičia, ako to človeka oberie o spánok, lebo zistí čo je to "bezplatné zdravotníctvo" keď zistíte že ležia na posteliach bez antidekubitných podložiek ako keby tu ešte nebolo 21 storočie!!!!!!!!!! Celý život robili a platili si poistenie, všetky povinnosti voči štátu si plnili. Spamätajte sa!!!! Aj vám sa toto môže stať pani prezidentka, Heger a spol..takže začnite citlivo vnímať problémy na Slovensku, lebo prezidentka čo citlivo vníma Ukrajinu a USA, taka nestojí za nič. To nie je prezidentka všetkých, len vybraných!!!!!!


