Na toto sa ja už dlho pýtam. Ja to vidim tak, ze ked v na stanici niekto pyta peniaze na rohlik a na autobus a vy poviete ze mu to idete kupit, tak uz nechce. Nikdy sa nikto nedozvie kde a ako sa tých 17 mld. investovalo, ale takí ako Heger sú za ďalšie okamžité vyplatenie pomoci. To ale potom ide bez kontroly použitia. A médiá mlčia. Mlčia tak ako o utláčaní menšín použitím ich zákona a o ultrapravicových a nacionalistických zoskupeniach. Prečo o tom asi mlčia???


