Plus treba dat net earnings
Plus treba dat net earnings
Prepni si tie platy na pps, teda paritu kupnej sily, kedze oni maju nizsie platy ale aj nizsie ceny
Nech sa paci mozes studovat. Najzaujimavejsi je posledny link - ciste platy v ppp, rumunsko nas predbehlo v roku 2017
https://tradingeconomics.com/slovakia/gdp-pe…
https://tradingeconomics.com/poland/gdp-per-…
Preco nekonal generalny prokurator, ked sa vsetko porusovalo? Trestne oznamenie si mohol dat aj ty.
Do basy ich poslal sud, ale nevadi. Vy budete dristat svoje.
Volici opozicie to spocitali neschopakom aj matovicovi, kolarovi, sulikovi.
Za 12 rokov smeru nas v zivotnej urovni predbehlo 5 statov eu, medzi nimi rumunsko a koho ste tam zase hodili?
Je krajna pravica a krajna pravica. Stary le pen sa v hrobe neobracia len preto, ze stale zije. Inak svoju dcerenku vydedil a zo strany, ktora kedysi chcela vystupit z eu, sa neskor stala strana, ktora chcela vystupit len z eurozony, dnes su tema tak maximalne migranti aj to v neporovnatelne umiernenejsom tone...
Bratia talianska aj rakuska fpo boli alebo su sucastou vlady a co sa stalo? Nic.
Ten prechod bude postupny
Ano. To ale nic nemeni na tom, co som napisal
Prechod na elektroauta bude trvat desatrocia
Krivenie trhu je dumping ciny
Tak najprv si precitaj clanok. Je tam jasne napisane ake cla dalo usa
A BYD stavia v madarsku zavod. Uvidime aki budu konkurencieschopni s eu platmi, eu zakonikom prace, eu cenami energii. Vyrabat lacno ked ti stat zadotuje energie, nie je az taka veda
Za cinou zaostavame v bateriach, auta dokazeme vyrabat porovnatelne dobre aj za porovnatelnu cenu. Cinske elektromobily su lacne len vdaka dumpingu.
Uvidime za aku cenu bude predavat auta BYD, ked budu vyrabat v madarsku.
Nech sud rozhodne. A da sa to povedat aj normalne,
Za 12 rokov birmovaneho komunistu odsudili 2 politikov, aj to zo sns
Ale nenavist siria iba progresivci, vy chcete pokojne spolunazivanie
A to sa stalo v ktorom paralelnom svete?
Pardon tie 2 bojaschopne migy a 30 rocna s300, tie by nas vytrhli. Vzdusnu obranu momentalne zabezpecuju nasi spojenci
A chuderka kedy ma minut tie pausalne nahrady, co si schvalili hned po volbach?
Lebo tie vyradene migy a 30 rocna s300 by nas vytrhla
Odporúčame