Pan danko toto su argumenty? Aspon ste sa mohol vyhovorit na mimovladky, sorosa, kozmicke ziarenie atd atd. To oni urcite mozu za vas neuspech.
Pan danko toto su argumenty? Aspon ste sa mohol vyhovorit na mimovladky, sorosa, kozmicke ziarenie atd atd. To oni urcite mozu za vas neuspech.
Fakt originalna vyhovorka
ruska piata kolona by sa uz mohlo dohodnut, preco zacala vojna. kazdy tu blaboli o inych dovodoch. taky machala hovori, ze na ukrajine vznikne novy chazarsky stat a ze zidia planuju exodus z izraela na ukrajinu...
v rakusku bolo FPO viac krat vo vlade, v taliansku vladne Fdl. a co sa stalo? nic
tieto strany su len slabucky odvar z toho, co bol kedysi stary le pen. dokonca aj le penova je oproti otcovi totalne umiernena
kde padli vlady?
francuzom lezu na nervy pristahovalci
ak si myslis, ze le penova zaveli na obrat a bude chciet zastavit pomoc ukrajine, tak si na omyle
mier moze byt hned zajtra, staci ak rus prestane utocit. ak ukrajincom nebudeme posielat zbrane, nebude sa jednat o mieri, ale o bezpodmienecnej kapitulacii a to je trocha rozdiel nemyslis
za 50 eur, ale musel si si dokazat, ze to mame rovnako drahe
prepac, ale to su take bulvarne nadpisy
ale ano, ak bol rozdiel 11% a dnes je 33% tak sa to da interpretovat, ze sa strojnasobil
kazdopadne to nastalo preto, lebo do eu vsupilo 13 statov z byvaleho socialistickeho bloku
23 eur nekonecne data v SR, volanie a sms
poprosim zdroj tvrdenia, ze "Rozdiel medzi USA a eurozónou sa za 25 rokov od zavedenia eura takmer strojnásobil."
to je na 99,99% hlupost
uz po volbach v taliansku ste pisali, ze ludia zacinaju mat plne zuby podpory ukrajiny. lenze to su len vase sny. francuzom ak nieco vadi, tak islamski pristahovalci, krajna pravica sa nikdy nevyjadrila v zmysle prestanme podporovat ukrajinu...
pretoze na zapade sa nikto netvari, ze ma bezplatne zdravotnictvo a okrem odvodov sa tam aj riadne priplaca. My sa tvarime, ze dokazeme mat bezplatnu nemocnicu v kazdom okresnom meste, preto tie nemocnice vyzeraju ako vyzeraju, nemaju doktorov atd atd, ale ked vydrzis cakat, tak ta nakoniec zoperuju lacnejsie.
Tak toto je uz iny spomienkovy optimizmus
Tak toto su ine dristy. Este napis, ze atentatnik bol zacipovany a soros ho ovladal cez 5g siet
Na tieto hlody nebudem fakt nic pisat
Konkretne kde? Na kolkych % skol?
Nikto nam nekazal navozit sem iba montovne. Mohli sme napumpovat peniaze do skolstva a pri kazdej montovni mohol byt aj vyvoj, alebo nieco, kde clovek uz pracuje hlavou.
Ale hold, slovaci radsej obedy zadarmo v skolach, ako novy labak fyziky
Urcite od sorosa akebo mimovladok. Ze maju strany zastupenie vo volebnej komisii, to ta asi nenapadlo
Slovaci a rovnako slovensko rozhodne nepotrebuju ludi ako matovic, blaha...
Su to ludia plni nenavisti, hejtu a patria skor do blazinca
Odporúčame