Ty mas pravnicke vzdelanie? Ci vysoku skolu zivota? Ak sa to vobec dostane na sud, tak ten potom rozhodne. Ak by to bolo take jednoznacne, tak generalny prokurator by davno konal.
Ty mas pravnicke vzdelanie? Ci vysoku skolu zivota? Ak sa to vobec dostane na sud, tak ten potom rozhodne. Ak by to bolo take jednoznacne, tak generalny prokurator by davno konal.
O tom nech rozhodne sud. Kalinakova placovka nema ziadnu pravnu vahu
Tak od pisania brozurok sme presli k avizovaniu podania trestneho oznamenia.
My chceme mier. naco su ti zbrane?
este napis, ze soros ju na tu jachtu vylakal
ako by povedal machala: "boli ste tam. ak nie ako viete, ze sa to stalo? "
Bombic: covid neexistuje, je to megapodvod sionistov
kotlar a machala o ockovani: cele je to namierene proti slovanom. chcu z nas spravit homogennu hmotu neidentifikovatelnych objektov, ktore budu ovladat čipmi...
tychto blaznov jednoducho nemozes brat vazne, to aj matovic je oproti nim amater
Neustale opakuje tie iste klamstva, dristy a bludy
Kto povedal, ze who bude rozhodovat o obcanoch jednotlivych statov? Ty si naozaj myslis, ze usa, cina, india, iran by si nechali vziat nejake pravomoci?
Vsetky vysokozaockovane staty eu mali v case, ked uz prebiehalo ockovanie nasobne menej mrtvych ako slovensko
Jeden lekar hovoril, ze ockovanie je namierene proti slovanom a budu nas ovladat pomocou čipov. Vies ako sa vola?
Isty mudr kotlar
konkretne kto potvrdil, ze ivermectin je ucinny na covid?
nikto nedava ziadne prava who. bol to akysi manual pre buduce pandemie, len zase my sme ti najmudrejsi na svete
aj ty by si mal ist na skolenie k bombicovi a machalovi. oni ti hned vysvetlia, ze covid neexistuje, resp nik nan neumiera
este ivermectin treba podavat
kotlar a machala o ockovani: cele je to namierene proti slovanom. chcu z nas spravit homogennu hmotu neidentifikovatelnych objektov, ktore budu ovladat čipmi...
tychto blaznov jednoducho nemozes brat vazne, to aj matovic je oproti nim amater
patent na vodku a bromexin ma len kotleba
najznamejsi hoax je, ze covid neexistuje
nasleduje hoax covid je len chripocka a nik nan neumiera
takze treba ist k bombicovi a machalovi na doucovanie
p.s. vsetky vysokozaockovane staty mali minimalne obmedzenia pohybu...
to nie je ziadna zmluva, ale manual ako sa chovat v pripade dalsej pandemie
podpisala to aj severna korea!!! asi chcu byt ovladani farmalobby HAHAHA
Odporúčame