Pochybujem, ze hraci z khl by chceli ist hrat. Cesko ma uplne iny postoj k vojne, tym padom aj ku khl, o com sa presvedcil brankar hudacek. Nikomu nie je prijemne ked za nim chodia od rana do vecera novinari a vypytuju sa ich dookola to iste, preco hraju v ruskej lige a ci im nevadi, ze rusi denno denne zabijaju civilov atd atd
A je dost pravdepodobne, ze aj v kabine by to nerobilo dobre, aj slovenski hraci nato mozu mat vyhraneny nazor


