existuje dacia joger, ale vacsina slovakov nema ani nato...
existuje dacia joger, ale vacsina slovakov nema ani nato...
cize rusi to vybombardovali rusom, ktorych tam isli akoze ochranovat?
a kde je tych dalsich 13950 obeti genocidy, o ktorych tu 3 roky kvakate?
desattisice
v juhoslavii zomierali ludia v tisicoch, v bosne v desattisicoch a na ukrajine v statisicoch
mier moze byt hned zajtra, staci ked rus prestane utocit
JAsne, lebo rusi doteraz zasiahli len 2 civilne objekty, vsetko ostatne robi umela inteligencia vo photoshope. HAHAHA
neviem, nevyznam sa v tom. podla mna takyto tazki zlocinci nepracuju, lebo vacsinou sa pracuje mimo arealu vaznice...
dajte mu monitorovaci naramok a nech ide makat do fabriky
robia obyčajne čistky, tak ako sa to koniec koncov robi bohuzial po kazdych volbach. Akurat, ze SNSaci ich robia velmi dokladne, taky riaditel shmu bol riaditelom 11 rokov...
Zaloz firmu a daj 5000 eur mesacne.
A dristom, ze mame rovnake ceny sluzieb ako v rakusku, tomu kto moze verit?
Vyplakavat, ze brusel nieco diktuje, to ako by som ja vyplakaval, ze stat mi diktuje od kolkych rokov mozem soferovat, alebo, ze musim mat uzavrete pzp, byt zapasany atd atd. Demokraticky zvoleny parlament schvalil nejake pravidla a tie sa dodrziavaju.
Uz len z toho hlodu, ze menit baterku mi je jasne, ze o elektroautach nevies nic.
Kolko stoji novy superb a kolko id7 v porovnatelnej vybave?
V cine sa preda najviac elektromobilov, takze nie debilne eu vedenie, ale globalny trend
A naco by to mali domyslat? Ved je jasne, ze ten prechod bude trvat desatrocia
To su asi take zamyslenia na urovni, ze eu nas tlaci aby ludia nemali pevnu linku a kupovali si drahe mobily... nieco na takej urovni
II. dochodkovy pilier prezil rok 2008 a neskrachoval !!!
kludne svoje peniaze pozicajte ficovi, je to lepsie ako mat bezurocne v banke. ja ich chcem mat v II pilieri v indexovom fonde, kde mam cca 10% rocne
degeši z rodu samson slavien urcite radi požičaju ficovi.
Odporúčame