v juhoslavii bolo 5 vojen. Preco ludia ako ty, riesia iba tu jednu?
v juhoslavii bolo 5 vojen. Preco ludia ako ty, riesia iba tu jednu?
nezamestnany dostava podporu 6 mesiacov, potom nic
Ak vies zohnat ineho cloveka, tak ťa jej problemy nemusia zaujimat. len clanok je o tom, ze mnoho zamestnavatelov nevie zohnat ludi...
vieme, ze neznášaš ramsaya
ma "len" 3 asistencie? a co si cakal, ze bude mat po 3 zapasoch 10 bodov?
Uz sa ti ulavilo? Nadavat slavkovskemu do trtkov spoza pocitaca... Uspech sa na slovensku neodpusta
Tak si daj sirup na nervy
bud ten stat funguje normalne, teda demokraticky zvoleny parlament robi zakony pre slobodnu spolocnost, alebo ten stat nefunguje ako napr v rusku a bud vypadnes z okna, alebo ta za nieco zavru. tam ti nepomoze hotovost.
kebyze chcem velice konspirovat, tak stat z teba moze zo dna na den bezdomovca, staci nieco prepisat na katastri, policiu a armadu ovlada stat atd atd. tak ako moze manipulovat s digitalnou penazenkou moze manipulovat so sudmi, prokuraturou, vlastnictvom vozidla....
digitalne evidovany je kataster, register trestov, prakticky vsetko. podla teba je akoze jedina "istota" papier a papierove peniaze, co je podla mna naivna predstava...
to su u mna len obycajne konspiracie. tak isto by som mohol ja konšpirovat, ze stat nema ovladat armadu, lebo ma na politicku objednavku moze zastrelit, zburat dom, mozu ma obvinit a odsudit atd atd.
ako som uz pisal, platim len kartou a ziadne sukromie som nestratil.
Stat ak chce, vzdy ta dokaze financne vypnut. V 1953 existovala len hotovost a stat ju znarodnil, nazval to menova reforma. Hotovost nie je zaruka nicoho, stat moze kedykolvek povedat, ze take a take bankovky su neplatne a vyda nove bankovky.
tak to sa cudujem, ze ten kto plati poctivo a doplaca na nepoctivych je proti digitalnym peniazom, ktore toto vyriesia.
Ja platim vsetko kartou aj dnes a ze o tom vie banka mi absolutne nevadi, normalne som zarobil a bezne to aj míňam.
ja uz dnes platim len kartou a ziadnu slobodu som nestratil
odzvoni hlavne spekulantom.
konecne odzvoni tym, co robia na cierno, platia na cierno a smeju sa tym, co vsetko odvadzaju poctivo.
A ano, ja som rozhodne zato, aby fajciari, alkoholici... platili vyssie zdravotne odvody, lebo oni aj z toho zdravotneho systemu viac cerpaju! zase to bude len spravodlivejsie
a politici ta na nic nemusia presviedcat, aby si na nieco "dobrovolne" prispel. Zdvihnu dane, odvody, poplatky, tak ako sa to teraz deje u nas
Este raz. Tebe vadi, len ked sa zasiahne civilny objekt v rusku. Statisice zasiahnutych civilnych objektov na ukrajine, to ti je jedno, šak je vojna...
Jaj zabudol som, ze ukrajinci genocidne zavrazdili 14000 rusov. Je to sice kolosalna hlupost, ktoru ludia ako ty nikdy nepotvrdili faktami... ale teda dajme tomu, ze to pravda je. Tak riesenie je podla teba nechat zomriet vo vojne 15 nasobne viac rusov?
Mier moze byt hned zajtra, staci ak rus prestane utocit a tym padom aj prejdu cez rozum usa, ktorym podla teba tato situacia vyhovuje
Pan mudry... Rusi zrovnali so zemou niekolko miest, neustale ostreluju civilnu infrastrukturu a bezne trafia obyvane budovy. Ale to ti samozrejme nevadi. Co je oproti tomu jedna zasiahnuta budova v rusku?
Ukrajinci nevedia vytlacit rusov a rusi nevedia spravit rozhodujucu ofenzivu.
Ale rusov to zjavne stale bavi.
Odporúčame