Plyn je momentalne lacnejsi ako v roku 2021, ked eu brala vo velkom rusky potrubny, ktorý je zevraj najlacnejsi
Plyn je momentalne lacnejsi ako v roku 2021, ked eu brala vo velkom rusky potrubny, ktorý je zevraj najlacnejsi
Tak hlavne plyn je lacnejsi ako v roku 2021, ked brala eu "najlacnejsi" plyn na svete rusky potrubny
o 14000 genocidne zavrazdenych rusoch zijucich na ukrajine hovoril putin a vsetci obhajcovia ruskej agresie
a zabudol si na 14000 genocidne zavrazdenych!!!! a kolko % tych ukrajinskych rusov prebehlo na druhu stranu?
a na "oslobodenych" uzemiach ich rovno povolavaju do armady
ty si zjavne nepochopil ten jeho sarkazmus
bude aj rozpravka o 14000 genocidne zavrazdenych? A kolko % ukrajinskych rusov prebehlo na druhu stranu?
zapad predsa zamrzol uz minulu zimu
kolko % uzemia stratili za posledný rok?
Ano, aj to sa dost rozpytvavalo, aj kolarova taxisluzba pocas lockdownu. Media si natom zgustli. Ze to tvoja selektivna pamat neeviduje, je tvoj problem
Napr prezident financnej spravy
Ficovi nedokazali nic, ake za toho 3,5 roka sa odsudilo nasobne viac politickych nominantov ako za 12 rokov smeru. Preto teraz treba vsetko zrusit
Ruska piata kolona to tu stale prezentuje tak, ze usa sa niekde natlacilo. Polsko poziadalo usa, aby u nich mali zakladnu a poliaci im zato dokonca aj platia. Mozes 3x hadat preco?
Som zvedavy, ci aj madarov budes takto podporovat v zjednocovani
Fico chce taky mier ako bol tu po 68. Rus nadiktuje podmienky a ukrajinci vsetko splnia
Ak pojdu takym tempom ako posledneho 1,5 roka, tak sa toho putin len tazko dozije
Rozhodnu harabinovci v 2.kole. bud ostanu doma a tym pomozu "proamerickemu" korcokovi, alebo budu volit tepleho petka. Priam sofiina volba pre nich.
rozhodne nie su predposledni v kupnej sile v eu
Ta firma je v strate min. od roku 2018
blaboly pre naivnych rojkov.
Pozri sa, kde bolo estonsko pred 30 rokmi a kde je dnes. Lenze oni davaju na skolstvo 6% hdp, my dve. Vysledok je, ze my vieme robit len tych "lacnych otrokov". ak by sem prisli firmy, ktore potrebuju kvalifikovanu pracovnu silu, tak by nezohnali ludi.
Odporúčame