Danko zdrhol z dopravnej nehody.
Danko zdrhol z dopravnej nehody.
Dopravná nehoda je udalosť v cestnej premávke, ktorá sa stane v priamej súvislosti s premávkou vozidla, pri ktorej:
sa usmrtí alebo zraní osoba,
sa poškodí cesta alebo všeobecne prospešné zariadenie,
uniknú nebezpečné veci.
Účastník dopravnej nehody (každá osoba, ktorá sa priamo aktívne alebo pasívne zúčastnila na dopravnej nehode, teda častokrát i svedok – okolo idúce vozidlo, či chodec) je pod hrozbou sankcie povinný:
ohlásiť dopravnú nehodu policajtovi,
zotrvať na mieste dopravnej nehody až do príchodu policajta alebo sa na toto miesto, bezodkladne vrátiť po poskytnutí alebo privolaní pomoci, alebo po ohlásení dopravnej nehody,
zdržať sa konania, ktoré by bolo na ujmu vyšetrenia dopravnej nehody, najmä premiestnenia vozidiel...
Neznalost zakona neospravedlnuje a ze dalsi pravnik fico drista o spisovani skodovej udalosti, hovori za vsetko
Dopravná nehoda je udalosť v cestnej premávke, ktorá sa stane v priamej súvislosti s premávkou vozidla, pri ktorej:
sa usmrtí alebo zraní osoba,
sa poškodí cesta alebo všeobecne prospešné zariadenie,
uniknú nebezpečné veci.
Zase to bolo pocas lockdownu a viezol pobehlicu
Nevadi, ze si nepamatas, to je ta selektivna pamat
Ja si pamatam, ze mu to media dali naozaj vyzrat + tie jeho pobehlice ked ho obskakovali v nemocnici - na tom si media tiez zgustli + dokonca sa tam konalo stretnutie predsedov stran pocas lockdownu, o vsetkom sa velmi šťavnato pisalo
Politicka kultura je na slovensku az niekde v suterene, takze nikto pricetny necaka odstupenie, naopak kapitáň ohlasil kandidaturu na prezidenta
usa postavili kapitanovi aj ten stlp do cesty
stihacky a vrtulniky objednala koalicia smer, sns, most, siet. tam treba zacat
to zariadil kapitáň Demolition!
O protislovenskych kandidatoch mudruju najviac ti, co nakupili americke stihacky a vrtuľníky
Kapitáň spravi vsetko preto, aby tu nevladli proamericki politici.
Pripomente mi prosim, kto objednal americke stihacky a helikoptery?
Taky ako ty uspech neodpušťaju
Ambasada tam dala ten semafor
Kapitáň ma vela roboty s novym ministerstvom, nema čas čakať na policajtov
na 13ste, rodicovske, minimalne dochodky jednoducho nemame. Vsetko je to na ukor vyssieho dlhu, ktori budeme platit aj s urokmi. a hlavne, nie su peniaze na investicie, napr na nove nemocnice
predsa sme si pozicali a niekto to snad raz zaplati. kto to asi bude?
ano. slovensko peniaze preziara - rozdava na dochodky a xy dalsich populistickych nezmyslov a investuje minimum. potom to zdravotnictvo vyzera tak ako vyzera a nik sa tam nehrnie.
dalsia vec je samozrejme ta, ze mame nemocnicu pomaly v kazdom okresnom meste, co je dlhodobo neudrzatelne.
Odporúčame