nevadi. hlavne, ze mame 13sty, rodicovsky, minimalny dochodok a plosne dotacie energii. zdravotnictvo a skolstvo peniaze nepotrebuju
nevadi. hlavne, ze mame 13sty, rodicovsky, minimalny dochodok a plosne dotacie energii. zdravotnictvo a skolstvo peniaze nepotrebuju
Komunisti najprv okradli v 48 bohatych, potom rolnikov a nakoniec zobrali vsetkym uspory v 53. Potom spravili ostnaty plot aby nahodou ludia nezdrhli z tohto raja na zemi, tak ako zdrhla 1/4 ludi z ndr.
Nie, tych, ktori umreli v gulagoch a na nutenych pracach
K pozdravu sa pridava aj znarodnenie v 48, menova reforma v 53, nasilne zdrustevnovanie, strelanie na hraniciach, politicke monsterprocesy v 50tych rokoch...
Tvojimi faktami si ma uplne odrovnal
Ved nech to sudruh blaha vysetri
Komunista, ktory zabezpecil, ze zapad uz nikdy nedobehneme
Presne to, co bolo u nas po 68, by chceli tito mierotvorcovia na ukrajine. Teda rus nadiktuje co a ako a ukrajinec bez odporu vykona
Na slovensku je len jeden jediny byt, ktoreho cena oproti roku 2018 klesla. A zhodou okolnosti je to ten ficov.
SMER Grécko
Vsetkym uradnikom dat tiez 13sty plat a zalozit aspon dalsich 10 ministerstiev
Ziaden byt na slovensku sa dnes nepredava lacnejsie ako pred 5 rokmi, iba ten ficov. Si pozri vyvoj cien nehnutelnosti
Takto sa to robi do psej matere!
Preco by si svojmu sefovi nedal zlavu par stotisic. Treba byt socialny
Rovna dan v 2004 este nebola schvalena, uz fico robil tlacovky ako budeme mat najvyssiu dph na potraviny. A po 12 rokoch najsamlepsieho premiera na svete mame stale najvyssiu dph na potraviny siroko daleko...
A? Teraz ked nejaky advokat napise svoj nazor, ktory sa vam hodi do kramu, tak je vybavena vec? Nato je standardne legislativne konanie, aby sa mohli odborne vyjadrit vsetci
Opytaj sa fica a dalsich smerakov, preco hlasovali v roku 2004 za vznik spec. prokuratury.
Som zvedavy, ci sa eštokova policia zmôže aspon na obvinenie
Pretoze slubovat hory doly hlupakom nie je trestne a robi to dlhodobo aj fico
Pokial viem, tak vysetruje policia. A tu uz ma pod palcom nova vlada. Ci naco sa chcete tento krat vyhovorit?
Za 12 rokov fica boli odsudeni az 2 politicki nominanti aj to za sns.
Takze je skor pravdepodobne, ze ostane len pri dristoch na tlacovkach aka bola tato
Uz toho lipsica aspon obvinte z niecoho. Z kazdej strany pocujem ake bezpravie tu nastolil. Nech sa paci mate NAKA, generalneho prokuratora, konajte!
Odporúčame