Slovensko stale odobera plyn aj z ruska. Samozrejme za trhove ceny. Tak ako vzdy
Slovensko stale odobera plyn aj z ruska. Samozrejme za trhove ceny. Tak ako vzdy
Gazprom doda madarom zase ""lacny"" plyn. Hahaha
V roku 2006 bola nezamestnanost cca 7%.
Samozrejme si zabudol spomenut, ze nezamestnanosť klesla z 18% 1998, na 7% 2006
Tak urcite..............
Vy ste schopni napisat akykolvek blabol, len aby ste nemuseli priznat, ze za tu nasu biedu si v prvom rade mozeme my slovaci
Zatial co hlupaci ako ty tu blabolia o otrokoch, mimovladka a sorosovi, pobaltske staty investovali cele desatrocia do skolstva neporovnatelne viac ako slovensko. Vysledok? Dnes maju o 30% vacsiu kupischopnost ako my, kedze to skolstvo produkuje neporovnatelne menej nevzdelanych hlupakov ako slovenske skolstvo.
Pozor! Treba tam navolit spravne udaje. Napr 100% average
Otazka je, ci slovaci maju kvalifikaciu nato, aby vedeli robit aj nieco viac, ako muklovat v montovni
Rumunsko, polsko, madarsko, chorvatsko, pobaltske staty, nas predbehli za 12 rokov najsamlepsieho premiera na svete
Za toho nenavideneho dzurindu bolo v roku 2006 slovensko na 22. mieste v eu co do realnych platov. V roku 2019 na 27. mieste.
V kupischopnosti resp v realnych platoch. Momentalne bohuzial na poslednom 28 mieste v ramci eu.
Za tych 12 rokov najsamlepsieho premiera sa slovensko prepadlo z 22. miesta co do realnych platov na 27. miesto v ramci eu
Ano, nekvalifikovana robota je vacsinou fyzicky narocna, monotonna a aj v noci.
Hold slovaci chcu pre deti radsej obedy zadarko ako poriadne skoly a tie potom chrlia nekvalifikovanych hlupakov, ktori vedia tak maximalne muklovat za pasom...
Jasne, ze ma aj plan B. Ziska nobelovu cenu za prirodne vedy a bude po celom svete robit prednasky ako v teplarni vznika co2. Hahaha
Bla bla bla trollko. Zatial co hlupaci ako ty tu blabolia o otrokoch, mimovladka a sorosovi, pobaltske staty investovali cele desatrocia do skolstva neporovnatelne viac ako slovensko. Vysledok? Dnes maju o 30% vacsiu kupischopnost ako my, kedze to skolstvo produkuje neporovnatelne menej nevzdelanych hlupakov ako slovenske skolstvo.
Tie mladomanzelske pozicky sa realne splacali. Meciar kedze chcel budovat slovensku kapitalovu vrstvu, tak pozicky sprivatizovanym podnikom isli s minimalnou kontrolou. Tam sa nabrali desiatky miliard korun uverov a firmy krachovali jedna za druhou a ostali po nich len dlhy. A trhova cena uveru firmy, ktora je v konkurze, vysoka urcite nebude. Aby FO vytvorili taku obrovsku dieru v bankach, tak by kazdy obcan SR musel mat uver zaciatkom 90tych rokoch minimalne 20t.
Ty vobec chapes pisanemu textu? Ved v tom linku, co si poslal je napisane cierne na bielom, ze na oddlzenie len dvoch bank islo len v roku 1999 15 mld korun!! A to neboli ani zdaleka konecne cisla za banky vlastne uzasnym statom
Svedkovia blahovi na jednej strane pluju na matovica, ze kompenzoval inflaciu a energie malo, na druhej strane na neho plujete, ze prilis vela zadlzil
Nedobytne uvery v bankach boli v roku 1998 vo vyske cez 100 mld korun. Nasledne to musel stat sanovat z penazi z privatizacie, inak hrozil kolaps bank a obrovska devalvacia koruny
4 clenovia rodiny sme v mbank nezaplatili za 10 rokov ani cent. Samozrejme ak niekto ocakava sms notifikaciu bez poplatku, tak to uz je cisty naivny rojko
Ja, manzelka, otec, mamamame ucet v mbank a za 10 rokov sme nezaplatili ani cent. Cize da sa to. A vyplakavat, ze pri kreditke teda uverovej karte pytaju poplatok. To ako naozaj?
Odporúčame