Kolko politickych nominantov sa odsudilo za 12 rokov fica? Čurilovci so dovolili ist po krku tzv "našim ľuďom", nejeden sa priznal a uzavrel dohodu o vine a treste.
Vraciame sa do stavu, "vyhraj volby a môžeš všetko"
Kolko politickych nominantov sa odsudilo za 12 rokov fica? Čurilovci so dovolili ist po krku tzv "našim ľuďom", nejeden sa priznal a uzavrel dohodu o vine a treste.
Vraciame sa do stavu, "vyhraj volby a môžeš všetko"
ja som tu spokojny. svedkovia blahovi tu furt pluju na brusel a liberalny zapad.
kolko politickych nominantov islo pred sud za 12 rokov fica? zjavne nemas odvahu odpovedat
jednobunkovci ako ty nepochopili, ze to je vojna medzi tymi, ktori chcu vysetrovat aj politikov a tymi, ktori chcu zametat pod koberec. kolko politickych nominantov islo pred sud za 12 rokov fica?
Slovensky rozpocet ma z eustreamu rocny prijem cca 200 mega.
Co myslite, je to nahoda, ze ukrajinci oznamili ukoncenie prepravy den potom, co si fico zobral v bruseli hubu na špacír?
neboj. taraba to vyriesi za tyzden
ja som niekde pisal, ze maju strielat v intravilane?
medveda, ktory sa pohybuje v intravilane obce, by mali mat moznost odstrelit aj bezni polovnici.
budu aj teraz stari komouši hulakat, ze to treba znarodnit, tak ako soudruzi v 53?
ano blizsie ku klaknutiu ma ukrajina, ale blizsie to je o prsia azijskej atletky. rusom sa pomaly ale iste vsetko míňa - peniaze, lietadla, vrtulniky, tanky, bvp, pvo... ich zdroje tiez nie su nekonecne
30 rokov ludia vyplakavaju kolko politici nakradli a nikto nesedi. a ked sa konecne nasiel niekto, kto chytal aj velke ryby, tak by ich najradsej vesali bez sudu. lebo podla svedko blahovych kradne len pravica
trafena hus zagagala
prezumpcia neviny plati u svedkov blahovych len u ludi, ktorych oni uznavaju napr kalinak. curilovcov by ste obesili aj bez sudu
a preto sa niekolko desiatok obvinenych samo priznalo, lebo ich natiahli na škripec. hahaha
40 ludi sa priznalo a uzavrelo dohodu o vinne a treste, medzi nimi sef financnej spravy.
a ze na seba bonzovali jeden na druheho, to je len sikovnost policie.
sud nikoho neodsudil len na zaklade vypovede kajucnikov, vzdy boli aj ine dokazy, ale vacsina sa sama priznala.
30 rokov tu slovaci vyplakavaju kolko nakradli politici a ze nikto nesedi. a akonahle sa objavil niekto, kto zacal vysetrovat politicke spicky, tak na nich pluju od rana do vecera. lebo sak za roba nikto nekradol.
8 mld je stale na ucte, zvysok sa prezral na populisticke voloviny poschvalovane za poslednych 5 rokov. 13sty, min. dochodok, danovy, rodicovsky bonus, vlaky obedy zafarmo, dotovanie energii, nekonecne ocr a konpenzacie firmam cez covid
akych 900 mega za migy?
fico nechce mier ale bezpodmienecnu kapitulaciu ukrajiny, resp obdobu 1968 a to je dost rozdiel.
ale co cakat od birmovaneho komunistu
vidim, ze mas vestiacu gulu
toto rozhodnutie by som nechal na ukrajincoch
Odporúčame