Fico za 12 rokov nespravil ani jedno nepopularne opatrenie
Fico za 12 rokov nespravil ani jedno nepopularne opatrenie
Štát by mohol zaviesť mimoriadnu daň napríklad z úverov poskytnutých po roku 2021 trebárs vo výške 0,2 percenta ročne.
Uz viete naivni slovacikovia, kto tu dan zaplati? Bude to rovnake ako pri poistkach, stat zaviedol dan z novych poistiek a poistky stupli...
Co ti brani dat si ucet do bezpoplatkovej banky? Teda okrem tvojej vlastnej lenivosti?
Dobry blabol
A? S ruskom obchoduje stale aj slovensko, rakusko, taliansko
Rozprávky piatej ruskej kolony. Daj jeden jediny link, ktory potvrdi tvoje blaboly
Rusko predavalo za trhove ceny t.j za rovnake ako napr norsko
Len jeden stat sa dobrovolne odstrihol od ruska a to bolo polsko. Vsetky ostatne staty odstrihli rusi
Tak uz je to 35? Rano niekto pisal, ze 32? A zajtra to bude 40?
Vy tie cisla normalne z klobuka tahate
Rusi predavali za trhove ceny!
Kazdy dava Zlavu pri dlhodobom kontrakte aj nori...
Rusi par mesiacov od zaciatku vojny odstrihlo postupne dansko, finsko, bulharsko, holandsko
Klamstva klamstva klamstva.
1. Rusko predava plyn za trhove ceny!!! Za rovnake ako norsko, azerbajdzan... "Lacny" rusky plyn si teraz uzivaju madari
2. Rusi odstrihli 7 statov s platnymi kontraktmi
Čaputova zjavne nechape, ze kapitan Danko vydal rozkaz! On potrebuje svojich prekrúžkovancov niekde umiestniť!
Na Fialu plujete lebo dotuje malo, na matovica tiez plujete, lebo dotuje moc a zadlzuje.
Pre hlupakov ako ty: ak sa napr o krajske cesty stara sukromna firma, vtedy to nie su zamestnanci vuc. A taki ako ty pistia, ze zaraba sukromnik. Ak si zupa spravi svoju vlastnu firmu na udrzbu ciest, vtedy to uz su zamestnanci vuc. A taki ako ty zase pistia...
ja sa s tebou kludne stavim, ze prepustanie uradnikov sa konat nebude
v hornej dolnej bitka mozno je, lebo tam zarabat 1500 eur je naozaj luxus
v krajskych mestach tazko
Preco sa so sukromnymi firmami da komunikovat online a so statom nie? Pretoze stat a specialne fico nechce nastvat svojich volicov. A ze to stat stoji obrovske peniaze je mu jedno
Fico za 12 rokov nespravil jedno jedine nepopularne opatrenie. Co myslite, kolko tych uradnikov asi tak prepusti? Tam vam pekne zdvihne dane, ako svojho casu zaviedol dan z poistiek.
Kto tu 3,5 roka vyplakaval, ze stat kompenzuje malo? Ste sa teraz zobudili a zistili, ze to treba zaplatit?
Eu povazuje biomasu ako uhlikovo neutralnu. Ale co cakat od takehoto primitiva. Drista piate cez deviate
Odporúčame