ruska piata kolona stale nepochopila, ze rus dodava za trhove ceny uz niekolko desatroci. rozpravky o lacnom ruskom plyne si plne uzivaju v madarsku
ruska piata kolona stale nepochopila, ze rus dodava za trhove ceny uz niekolko desatroci. rozpravky o lacnom ruskom plyne si plne uzivaju v madarsku
fico je mág. zniži dane, zvýši dochodky a deficit aj tak klesne. take ekonomicke perpetuum mobile
Hahaha. Snivajte
Najviac rusov na ukrajine je v charkove. Preco rusi z charkova bojuju proti svojim osloboditelom, ked im ukrajinci robili tak strasne zle? Preco ich nevitaju?
A? Tak prednesie prejav, ktorych ma rocne kolko? Usa dava ukrajine rocne cca 5% z rozpoctu na obranu. Nezaujimava suma, nik to tam neriesi.
Hahaha. Vy si stale myslite, ze tema financovania ukrajiny je v usa nejaka vazna tema.
Samozrejme do bodky suhlasim. Len teda s tym, ze budovanie priemyslu na nekvalifikovanej pracovnej sile tu mame dobrych 20 rokov, cize spomenut len sulika nestaci
Tvoje vyplakavanie je naozaj dojimave. Vyhovoriek a mudrosti na rozdavanie, ciny ziadne a hlavne milion dovodov preco to nejde.
A zatial slovaci ako nekvalifikovana pracovna sila mozu len snivat o zivotnej urovni nie ze rakusanov, ale uz aj estoncov, lotysov...
P.s. nekvalifikovany robos za pasom sa ma zle vsade
zatial co slovaci vyplakavaju presne tak ako ty, len si zabudol na migrantov a to, ze sme kolonia..., pobaltske staty davaju desiatky rokov neporovnatelne viac do skolstva, tym padom nejsu len montovna, tym padom maju vyssie platy konkretne o 30% a tym padom aj dochodcovia vyssie dochodky, pritom este zaciatkom tohto storocia mali platy nizsie. dnes mame nizsie platy ako rumunsko
hold roky populistov a blaznov sa zakonite museli prejavit
tie rozpravky pis vies komu, ze to mal vykryte. rada pre rozpoctovu zodpovednost hned ako sa schvalili minimalne dochodky hovorila, ze to je neudrzatelne a fico k tomu pridal este aj 13 dochodky, krajniak rodicovsky bonus aj matovic nieco dal a zrazu je deficit 7 mld.
a socky samozrejme kricia, ze stat mal dat viac
banky a obchodne retazce platia dan zo zisku. mozte im ju zdvihnut, ale kolko myslis, ze tym ziskas?
fico nedokaze prepustit uradnikov, nie to este vojakov
ak si mozu dovolit verejnu dopravu zadarmo, nech ju maju. u nas bolo od zaciatku jasne, ze vsetky tie populisticke kraviny pojdu na ukor vyssieho dlhu
komunisti najprv okradli bohatych 1948 a potom aj chudobnych 1953. to sa potom buduje z nakradnuteho.
zatial co slovaci vyplakavaju presne tak ako ty, len si zabudol na sorosa a mimovladky, migrantov..., pobaltske staty davaju desiatky rokov neporovnatelne viac do skolstva, tym padom nejsu len montovna, tym padom maju vyssie platy konkretne o 30% a tym padom aj dochodcovia vyssie dochodky, pritom este zaciatkom tohto storocia mali platy nizsie. dnes mame nizsie platy ako rumunsko
hold roky populistov a blaznov sa zakonite museli prejavit
skrknutim vydavkov ti klesne kazdorocny deficit
poprosim konkretny link na data
podla tohto https://www.cenastatu.sme.sk/vesmir bol dlh verejne spravy v roku 2017 44 mld, v roku 2022 65 mld
Klud obcania. Fico znizi dane a zvysi dochodky. je to mág
OPRAVA
Vlady Hegera, Matovica, Pelegriniho a Fica
tvoje dristy sa daju lahko overit
Odporúčame