kolko mali banky zisk v casoch, ked boli statne?
kolko mali banky zisk v casoch, ked boli statne?
za vlady fica nas predbehli krajiny ako rumunsko, estonsko, litva...
a vy mu zato este dakujete
co takto zacat zmysluplne investovat eurofondy, ktore nase vlady nevedia ani len minut, nieto este zmysluplne investoat
az 1 minutu mi trvalo vyvratit klamstvo typu "Slovensko je na úrovni Slovinska"
v roku 2006 ked preberal vladu fico, bolo slovensko na 20 mieste co do platov a zivotnej urovne. Ked odovzdaval vladu v 2019, bolo slovensko na 27 mieste.
https://ec.europa.eu/eurostat/databrowser/vi…
nech zije fico a jeho socialne istoty a zajtra ho zase zvolte!!!!
nas predbehlo rumunsko!!!!
My sa stale chceme porovnavat so zapadom, pricom za poslednych 15 rokov nas platovo predbehli krajiny ako rumunsko, chorvatsko, litva... Ale slovak je s tym zjavne spokojny, kedze zajtra zvoli strany, ktore nas na ten chvost eu dostali
Az nato, ze rumuni nas predbehli pred rokom 2020
Rumuni su v tej istej eu. Preco nas platovo predbehli?
A preco zarabame menej ako rumuni, pobaltske staty, poliaci, madari?
Lenze ja pisem o sukromnych firmach a na miesto BA tak kludne teda daj TT
My sa stale chceme porovnavat so zapadom, pricom za poslednych 15 rokov nas platovo predbehli krajiny ako rumunsko, chorvatsko, litva... Ale slovak je s tym zjavne spokojny, kedze zajtra zvoli strany, ktore nas na ten chvost eu dostali
Mozno by si na zaciatok mohol vysvetlit ty, preco ma kadernicka, predavacka, elektrikar... v roznave vyrazne mensi plat nez rovnaka pozicia v bratislave
Nikto nespravil pre americke zbrojovky tolko, kolko putin
Putin je agent americkych zbrojoviek
Ze ty si stal vedla matovica a blahu ked rozdavali rozum?
Volte republiku! Len oni zabezpecia europske platy. Ale najpr musime vystupit z eu, lebo ta zakazala zvysovat platy.
To nevymyslis. To su jednobunkovci.
Ked fico preberal vladu po nenavidenom dzurindovi, SR bolo na 20. mieste v eu, co do zivotnej urovne. V roku 2019 bolo SR na 27. mieste a za matovica sne sa prepadli uplne na chvost.
Volte smer. Volte trvaly upadok SR!
Za 12 rokov vlady smeru malo vacsi rast hdp aj platov v porovnani so slovenskom aj rumunsko!
Nech ziju socialne istoty!
Odporúčame