Prepustat uradnikov?!!!
ANI ZA NIC!
Prepustat uradnikov?!!!
ANI ZA NIC!
Pozri si vyrocnu spravu a nestrapnuj sa tu
Kolko stoja 13ste a minimalne dochodky rocne? A ak si dobre pamatam, tak socky kricali, ze stat dava malo a teraz sa cuduju, ze to ma niekto zaplatit
Odpovedat nechces, odpoviem si sam. Nula a napriek tomu je deficit 7 mld eur. Asi to bude socialnymi balickami z cias fica + samozrejme matovicov populizmus a socky samozrejme hulakali, ze stat ma dat viac
Super. Tak 10 milionov mame usetrenych, uz treba len 6990 miliónov
Mame deficit 7 mld. Kolko sa minulo na testy tento rok?
Ano na statnej byrokracii by sa dalo usetrit aj 500 mega rocne. Ale silno pochybujem, ze bude fico prepustat
Kedy sa schvalil 13sty a minimalny dochodok? Obedy vlaky zadarmo?
Mame deficit 7 mld kazdy rok! Kolko usetrime, resp ziskave tvojimi opatreniami? 300 mil rocne?
Milirdy sa rozhadzuju min. poslednych 5 rokov a socky kricali, ze sa rozdava malo!
za poslednych 5 rokov sa schvalili populisticke balicky za 2,5 mld. eur rocne a este ste hulakali, ze to je malo!!!
co ste si zasiali, to mate!
toto sa svedkom blahovým nebude páčiť
pojdu tam,kde im daju lepsie fleky a provizie
A preto sa desiatky ludi priznali a uzavreli dohodu o vine a treste
V ktorej sa separatisti podporovani ruskom odtrhli od ukrajiny, ale ani to rusom nestacilo
Pochybujem, ze ma platobnu kartu. Ved to by ho tie hnusne kapitalisticke banky spolu s esetom sledovali.
Z aliexpresu
Ale on je taky zufaly, ze sa modli aj k alahovi. Ze pre istotu.
Kapitan danko sa 3x denne modli, aby Taraba nevstupil do sns.
Naco rokovalo predsednictvo sns? Ved maju jedneho poslanca!
Odporúčame