a to bolo konkretne kedy?
mozme byt kludne konkretny. Na ESET pluje hlavne komunista blaha
slovaci su rovnaki. od rana do vecera pluju na zahranicne firmy, lebo tu ludi zotrocuju a vyvazaju zisky, ale taky ESET, ktory zisky z celeho sveta dovaza na slovensko, ten im tiez nevonia
Ako klobuk dole, ze sa z emigranta, ktory nemal nic stane miliardar. Hold niekto pracuje a snazi sa a niekto mudruje v krcme pri borovicke.
to uz som niekde pocul a viac krat
za tri mesiace sa o tom porozpravame
zarucene informacie, ktore prezentovala ruska piata kolona:
rusko na ukrajinu nezautoci
kyjev padne do 2 tyzdnov
kyjev padne do mesiaca
kyjev padne 9.5.
Letna ofenziva rozhodne
Rozhodne 3. armadny zbor, ktory rusko buduje
Bachmut padne do konca oktobra
V chersone spravili rusi zdrvujuci protiutok
Zimna ofenziva rozhodne
https://ourworldindata.org/explorers/coronav…
tu mas presnu tabulku a nabuduce ma usetri toho tvojho "myslim". cela antivaxerska argumentacia stoji, na myslim si, zda sa mi a pod.
slovensko ma jednu z najvyssich umrtnosti na covid v ramci eu. urcite je to cista zhoda nahod, ze sme mali skoro najhorsiu zaockovanost
a tak je mi jasne, ze komunistov pravda nikdy nezaujimala
a preto mali najviac zaockovane staty v eu najnizsiu umrtnost a naopak slovensko ako jedna z najhorsie zaockovanych krajin najvyssiu umrtnost
Par mesiacov dozadu nacrtol general macko 4 mozne scenare:
Ukrajinci spravia zdrvujucu protiofenzivu a vyzenu okupantov. Sam to ale povazoval za nemozne, pretoze to by museli spojenci dodat cca 1000 tankov v priebehu pol roka
Ukrajinci oslobodia znacnu cast uzemia, zdaleka ale nie vsetko a konflikt sa natiahne na roky
Ukrajinska protiofenziva bude neuspesna, rusi ale budu vycerpani natolko, ze nebudu schopni dobyt dalsie uzemia a konflikt zamrzne, ziadna strana uz nebude mat silu na utok
Rusi si s ukrajincami lahko poradia a nasledne ziskaju rozsiahle uzemia - to povazoval tiez za nemozne, kedze rusi za posledny rok ziskali minimum uzemia a nemaju potrebne mnozstvo techniky a skusenych vojakov
Cas ukaze, ci bola spravna druha alebo tretia moznost
Ja tiez. Ale rodia mi az zaciatkom jula a potom v septembri
Ja mam este maliny zelene...
Tak to vypni a chod si zabehat
Mozno rusi klamali. To je pre nich typicke
Nikto ich do nicoho netlaci
Mozno si si to nevsimol, ale ukrajinci pytaju zbrane. Zapad ich do nicoho netlaci. Lenze ukrajinci dobre vedia, ze ak sa rusom nepostavia teraz, dopadnu ako csr v 38.
A pritom by stacilo, ak by sa rus vratil domov
Volovina je to, ze si fasisti zvolia za prezidenta zida. Ale putinovi a jeho patolizacom to logiku dava
Odporúčame