odus,
nože mi prezraď v čom klamem!? Pridržal som sa zdroja a v ňom sa nič také nespomína!!! (Prvý príspevok som napísal príliš urýchlene a nezbadal som, že ešte nie som pod Tvojim príspevkom). :-(
odus,
nože mi prezraď v čom klamem!? Pridržal som sa zdroja a v ňom sa nič také nespomína!!! (Prvý príspevok som napísal príliš urýchlene a nezbadal som, že ešte nie som pod Tvojim príspevkom). :-(
odus,
nože mi prezraď v čom klamem!? Pridržal som sa zdroja a v ňom sa nič také nespomína!!!
IANPIRI
Chápem, že poniektorí čitatelia očakávajú v blogoch cudzie výrazy a hlavne mlátenie prázdnej slamy dlhými článkami o ničom, že nakoniec ani sám autor nevie čo tým svojim článkom chcel povedať, ale dnes je to kul. (Ospravedlňujem sa za to, že neviem správne napísať to slovo, no myslím si, že v angličtine by to malo byť takto: cool).
svenson17
Konečne viem prečo sa Putin takto správa, jeho nezaujímajú názory miliónov ľudí na tú jeho vojnu na UA, že je zločinec a zato, čo vyvádza by mal dostať doživotie, jemu úplne stačia názory desiatok ľudí, akým je napr. aj svenson17 a toto berie ako dôkaz, že koná správne. :-(((
David.C
Nikde v blogu nemám napísané, že si ho majú prečítať aj ľudia, ktorým sa moje názory nepáčia. :-D
advert,
o Matovičovi som dôvody neuviedol a preto sa Vám zdá, že ich dvoch sa nedá porovnávať, no Slováci, ktorí Matovičove prešľapi sledujú vedia o čom je reč.
Lentočka,
máte pravdu som starý (nejdem zisťovať Váš vek), ale potom aj Putin má rovnako ako ja stareckú demenciu lebo obaja sme rovnaký ročník narodenia. :-D
Lentočka, keď Američania devastovali Irak, tak takisto som to kritizoval ako teraz Putina, ale žiaľ nič viac stým robiť nemôžem, iba ak by som šiel dobrovoľne bojovať za Ukrajincov, ale samovraždu môžem spraviť aj doma. :-(
kalioskop
Ak sa ten cap týka Teba samého, tak v tom prípade s Tvojim príspevkom súhlasím.
David.C
Daj, čo by sa Ti páčilo, aby som napísal!? :-))) (Potom iba pre Teba napíšem blog, ktorý sa Ti už určite bude páčiť). :-)))
Spozabukakuk
Ľudia, ktorí pred 80 rokmi vysádzali stromy v lesoch sa teraz musia v hroboch obracať od jedu aký majú na tú ťažbu dreva, aká prebieha v lesoch teraz, ale takto prebiehala už aj koncom 20 storočia. :-(((
Veď v minulosti toľko dreva nevyťažili ani za 50 rokov, ako sa to robí teraz za 5 rokov. Všetci, ktorí sa na tom podieľajú, im v prvom rade ide iba o zisk (o veľký balík peňazí) a mnohí z nich majú v päte ako tie lesy budú vyzerať po nich. :-(((
comm
Nezachádzam do detailov, ale je celkom možné, že ste trafili do čierneho.
rubbeter
S tou kvapkou cyankáli ste zabodovali. :-)))
sorry
Chápem, že internet znesie všetko, len nechápem čo sledoval autor toho zdroja, keď podľa všetkého písal samé bludy???
Mia007
Toto je OK, ale ja sa pýtam prečo sa nepestuje vo veľkom, keď v porovnaní s drevom má množstvo výhod?
Tolerantný
Snažil som sa jej to podobne vysvetliť, no Ty si trafil klinec ako sa hovorí po hlavičke. ++++++++++
pia-anima
dobrú noc aj Tebe, no s tými snami dúfam, že si to nemyslela vážne, už mi fakt nič iné nechýba len to, aby sa mi snívalo o Matovičovi. :-)))
pia-anima
Už viackrát si sa mohla presvedčiť o tom, že ja nemám problém vyjadriť sa sebakritický, skôr Tebe niečo také chýba.
Tvoje príspevky s týmito textami som nikdy nepokladal za zbytočné, v mnohých prípadoch s Tebou súhlasím, ale keď to automatický vyberáš zo svojho archívu a je to očividné, že nič nového si nenapísala, tak sa nečuduj, že som takto zareagoval.
A čo sa týka môjho točenia o Matovičovi toho istého, tak nie je to tak ako to vidíš Ty. Napr. môj predošlý blog je naoko o tom istom, ale tento blog som sa rozhodol napísať hlavne kvôli tej karikatúre lebo tá jednoznačne poukazuje na Matovičove prešľapy a ak si si náhodou nevšimla, tak aj ten môj komentár ku karikatúre som napísal až v tomto blogu.
Odporúčame