Podľa Matoviča je plán povalenia tretej vlády už dávno pripravený. - Takže, keď Matovič o tom už dávno vie, prečo potom stupňoval hádky s ministrom Sulíkom?! Mne to vychádza tak, že on tieto hádky so Sulíkom stupňoval práve preto, aby Sulík vládu povalil, aby sa mal na koho vyhovoriť, že nebol to on kto vládu povalil. Všetko nasvedčuje tomu, že Matovič pád vlády v posledných týždňoch očakával a pre neho pád vlády bude oveľa prijateľnejší, ako keby musel dať demisiu a tým pádom by vláda aj tak padla a on by pred voličmi skončil s dlhým nosom. :-)


