Pán Heger, ak Ukrajina padne, na rade je Poľsko a nie Slovensko!
palenque
Neviem na akom základe ste dospeli k tomu, že som na NATO zmenil názor lebo ja stále tvrdím, že NATO je pre svet najväčším zlom.
A to, že som napísal, že v prípade ak by Rusko okrem Ukrajiny napadlo ktorúkoľvek krajinu, ktorá je členom NATO, tak NATO a USA by sa do tej vojny zamiešali je holý fakt lebo k tomu ich viaže zmluva. A uvažovať o tom, že Poliaci by sa len tak ľahko nevzdali je úplna hlúposť lebo v tom prípade už by proti Rusom nebojovali iba Poliaci, ale celá aliancia a USA, takže to by bol začiatok 3. svetovej vojny. :-(((
A čo sa týka toho, koho by som si ja predstavoval vo vláde, tak o tom som sa už x krát vyjadril, a to v tom zmysle, že pri takých neschopných politikoch, akých máme, či už v koalícii alebo opozícii, tak najlepší spôsob by bol, aby štát riadili úradníci, čiže každý rezort by riadili ľudia - odborníci -, ktorí najlepšie vedia, čo ktorý kraj potrebuje...