Matovič tvrdí, že má špeciálnu schopnosť . . .
searo
Napadlo Ťa, tak ako mňa, že by sme mali spraviť veľkú politickú propagáciu človeku, ktorý Ti napísal nasledujúci príspevok? "Nikto v živote ťa nemôže nasjať viac ako ty sám ! A to aj preto ,lebo ani teba netrápi tak,to ,čo sa deje ,ale to čo si myslíš o tom ,čo sa deje ! A pri tom za takéto myslenie si môžeš jedine ty sám ......." - Totiž on šíri svoje "múdrosti" v anonymite, ale strašne by ho potešilo, ak by sa o jeho schopnostiach dozvedela aj široká verejnosť, v takom prípade by sa mohol stať napr. hovorcom pani prezidentky alebo nášho pána premiéra. :-)