palenque, týmto ste iba potvrdili, že neviete pochopiť význam napísaného textu. Ja som týmito slovami naznačil iba toľko, že pokiaľ by Američania reagovali na Putinove výzvy normálne, tak Putin by vojnu nezačal. Ale, keď Amici svojimi dristami celý svet kŕmili tým, že ich tajní agenti zistili, že Putin, čo nevidieť začne vojnu, že čaká len nato, kým skončí olympiáda v Číne (miesto toho, aby dali Putinovi sľub, že nebudú trvať na tom, aby sa Ukrajina stala členom Severoatlantickej aliancie), tak sa Putinovi vôbec nečudujem, že tú vojnu začal, veď tými svojim provokáciami ho Američania k tomu donútili.


