Radosť vládnuť prispôsobivým dôchodcom
tiskarienka, tiež som Ti dal plus, ale nesúhlasím s tým, čo si napísala "Zase len ty, ty, ty, vy, vy, vy. Zásadne vyčítaš iným, čo by si mal vyčítať sebe. Všetci sú zlí, zbabelí, nebojujú."
Vidím, že Ti unikla jedna podstatná vec, nikde nehovorím, že zlí sú všetci, hovorím, že min. 2/3 Slovákov sú zbabelci.
Mimochodom ani ja nečakám od politikov, že spravia niečo dobré pre väčšinu národa lebo všetci v prvom rade myslia na seba a svoje rodiny, aby sa oni mali dobré, vedia, že po pár rokoch, keď už nebudú v politike, tak sa na nich po nejakom čase zabudne, ale to, čo si počas politikárčenia nahonobia, to im už nikto nezoberie.
P.S.
Neviem, či si čítala väčšinu mojich blogov, ale v mnohých som sa vyjadril, že najlepším riešením pre Slovensko by bolo, aby sme prestali voliť našich zástupcov tým doterajším spôsobom, že malo by sa to riešiť tak, že ...
POKRAČUJEM