lilo55, podľa počtu Tvojich príspevkov usudzujem, že si tu na tomto diskusnom fóre príliš krátko a preto nevieš o tom, že ja som to napísal aj v jednom mojom blogu, ale aj v niekoľkých príspevkoch pod mojimi článkami, že k tomu, aby som dal hlas Matovičovmu hnutiu ma nahovorila moja manželka. Ona veľmi dobre vedela, že Fica neznášam a už som bol rozhodnutý ani neisť voliť, no moja polovička ma prehovorila, že ona podľa toho ako sa správa Matovič, a že mu tak prudko stúpajú preferencie verí, že on bude dobrým premiérom, potom k tomu dodala - celé roky sme chodili voliť spolu a ja by som nerada išla voliť sama, (hlavne, keď vo volebnej komisii ju mnohí poznali) - k tomu ešte dodala, viem, že Ficovi nedáš svoj hlas, ale ak nepôjdeš voliť, tak tvoj hlas prepadne v prospech Fica. Aby som jej dokázal, že som správny manžel a nemienim si ju rozhádzať kvôli voľbám, tak som jej povedal v poriadku ideme voliť spolu a ešte som jej polichotil tým, že...
POKRAČUJEM


