Toto Vám nezabudnem
Dovolím si povedať, že neklamem, ja som sa len zmýlil lebo v júni 1999 som podobný protest uskutočnil aj proti Dzurindovi a on už vtedy bol premiérom.
Toto Vám nezabudnem
Dovolím si povedať, že neklamem, ja som sa len zmýlil lebo v júni 1999 som podobný protest uskutočnil aj proti Dzurindovi a on už vtedy bol premiérom.
Toto Vám nezabudnem
Môžeš sem napísať, ako ja obyčajný človek môžem zrušiť NATO?
Stanko1
Tvoj názor ma vôbec neprekvapil: "Prečo potom sem ťahajú gastarbeiterov zo Srbska, Indie a naposledy Fico 150 000 " slovanov " z Uzbekistanu ?" - Veď odpoveď všetci poznáme - gastarbeiterov zo Srbska, Indie a naposledy Fico 150 000 slovanov tu pritiahli preto lebo títo ľudia pracujú za nižšie mzdy, než Slováci.
"No a že máš TY holý zadok - je čisto iba tvoj problém." - Áno ani ja by som nemal ten problém, stačilo mi, aby som v tom čase ako predseda ZV Vysokých peci bil bandu spolu s Rezečovcami tak, ako to robil Jaroslav Grúber a z miliónov, (ktorých by som si takto nepoctivo nahrabal) by som si ešte aj teraz užíval krásne chvíle napr. na Faerských ostrovoch a pod.
matka bozia
Neviem tú bytosť konkrétnejšie zaradiť, mne sa to prihovorilo počas spánku a nebolo to tak, že ma to oslovilo svojim hlasom, skôr to bolo tak, že ku mne z nej prichádzali myšlienky resp. príkazu, čo mám spraviť ráno, keď vstanem.
Ja si Boha nepredstavujem tak, ako to tvrdí katolícka Cirkev, podľa mňa nás riadi niečo nadpozemské - a to sleduje skutky každého z nás - a my máme na výber, či to, čo nám "nariaďuje" - či to spravíme alebo sa nato vykašleme.
tiskarienka
Neviem, či ste to postrehli, ale ja som môj protest uskutočnil 19.1.1999 a Dzurinda sa stal premiérom o niečo neskôr.
fúrik
Dobre si ma pobavil. 😊
janko
Ty toho napriek Tvojmu vysokému veku ešte stále veľa veci nevieš. No ja veľmi dobre viem o čom hovorím, a iba človek, ktorý zažil niečo podobné, ako ja vie pochopiť, že toto sa naozaj deje.
Demon
Veľmi ma štve, že jediný môj exemplár mojej autobiografie som odkladal pre moju najstaršiu vnučku, keď dovŕši 16 rokov. A práve z neho som chcel dnes vyňať udalosti z 18 a 19 januára 1999 - tam asi na troch stranách podrobne opisujem, čo sa so mnou dialo od večera 18.1.1999 až do chvíle, keď som popoludní 19.1.1999 odchádzal autom domov z parkoviska na Alžbetinej ulici... No zákon schválnosti zaúčinkoval a hoci som celý byt prevrátil hore nohami, tak tú moju odloženú autobiografiu - pre moju vnučku - som nikde nenašiel... je možné, že som ju niekomu požičal a už som zabudol komu. (Okrem toho jedného výtlačku som z vytlačených 500 kusov 1/3 predal a cez 120 kusov som daroval mojim vzdialeným príbuzným, kamarátom a kolegom s ktorými som pracoval vo VSŽ - zvyšné som poroznášal do niektorých kníhkupectiev a antikvariátov).
fúrik,
áno dialo sa, ale to, čo by si nikto zo zamestnancov firmy neželal, vedenie závodu upozornilo môjho nadriadeného, aby ma sledoval na každom kroku, a ak som spravil - čo len nejakú malú chybu (čo sa pri našom povolaní pomerne často stávalo každému zamestnancovi takmer denne), tak môj nadriadený to automaticky hlásil riaditeľovi závodu, a potom mi zakaždým poslali písomné varovanie, že ak takto budem pokračovať - navrhnú riaditeľovi firmy, aby mi dali výpoveď.🙁😡
fúrik
S čím sa mám pochváliť, keď z 23 tisíc zamestnancov a.s. VSŽ sa okrem mňa nikto iný neodvážil povedať vedeniu svoj názor - všetci sa báli, že ak poukážu na nedostatky firmy, tak Rezešovci ich prepustia zo zamestnania?!😢
palenque
Bohužiaľ na "geniálne príspevky" ste tu Vy odborníkom číslo 1.😅
Stanko1
Uniklo mi niečo?
Nie som si vedomí toho, žeby som sa v blogu zmienil o tom, že Lech Walesa - podporuje Zelenskeho!
fúrik
Väčšiu hlúposť si už napísať naozaj nemohol.😀
palenque
Napíš mu list, možno ti odpovie.😉
HejBabaRyba
"Poliaci ak aj nebudú podporovať Ukrajinu, budú zbrojiť aby sa im nestalo to, čo sa stalo Ukrajine" - Veď Kaliňák a jeho ministerstvo robia to isté ako Poliaci, a to aj napriek tomu, že podpora Vladimira Putina a jeho režimu je na Slovensku pomerne extrémne vysoká - a hoci sa to oficiálne nikde neuvádza, dovolím si tvrdiť, že sa pohybuje zhruba na 35 - 40 %.
Mia007
Žasnem nad tým, že do toho okamžite ťaháš Ježiška... tým, že sme boli veľmi chudobní, tak od malička som sa na dianie okolo mňa pozeral inak, ako moji rovesníci. Možno som rýchlejšie dospieval, ale veľký podiel na tom mal hlavne môj otec, ten neznášal krivdu (toto sa prejavilo aj na mojej povahe) a pred nikým sa netajil tým, že nenávidí komunistov... nám komunisti našťastie nič neznárodnili lebo nemali, čo - no otec aj mama mali vzdialených príbuzných, ktorím sa podarilo utiecť na Západ a naši rodičia o všetkom, - ako sa k nim komunisti správali - vedeli všetko dopodrobna...
Mia007
Terajší režim mi takisto nie je po chutí, ale na vine sme si sami, mám na mysli voličov, ktorí si volili takých politikov, ktorí im pred voľbami nasľubovali hory doly a po voľbách sa na nich vykašľali...
"Nechápem prečo dieťa vo veku 1. stupňa ZŠ "nenávidelo komunistický režim"..." - Prepáčte, ale podľa mňa Vy toho nechápete oveľa viac... Keďže na Vašom profile nemáte o sebe žiadne údaje, takže ani neviem do ktorého obdobia Vás zaradiť? (Totiž na vek ženy sa nepatrí pýtať) - ale ak ste zažili bývalý režim, povedzte mi úprimne s koľkými prípadmi ste sa stretli, že malý školák prvej triedy povedal učiteľke priamo do oči pred celou triedou, že komunisti sú klamári... nejdem sa tu viac rozširovať, ale verejne som odmietol nosiť pioniersku šatku...
Mia00
V čase, keď som bol iskričkou a o niečo neskôr pionierom, tak už vtedy som nenávidel komunistický režim, tak sa nečudujte tomu, že ma to oslovenie súdruh takto vytáča.😢😠
Spozabukakuk
Nechcem strácať čas tým, aby som tu vytiahol z archívu niekoľko Vašich nedávnych príspevkov, ktoré jednoznačne dokazujú to o šom hovorím.
PS
Môj čas viem využiť na veci, ktoré sú pre mňa oveľa užitočnejšie - hlavne, čo sa týka zdravia - a pritom Vám stačí, aby ste si tie Vaše staršie príspevky adresované mne pozreli Vy sám.
Odporúčame