ovi50
Nedokážem pochopiť tích politikov, ktorí nemajú rovnaký meter na útoky pri ktorých zomierajú civilisti? To ako keby som sa staval k situácii pri ktorej by debilní zločinci zastrelili cca 50 civilistov, ale 30 z nich by boli Rómovia, a ja by som ľutoval iba majoritné obete lebo mnohí Rómovia sa aj tak nesprávajú ako slušní ľudia.


