fúrik,
pre pripomenutie vkladám sem tvoj príspevok na ktorý sa odvolávaš:
"Kormidlo im môže ukázať, že ako sa to robí - do psej matere❗
◼ Ohlási demonštráciu na miestnom úrade
◼ urobí jej mediálnu propagáciu
◼ zabezpečí dobrovoľníkov organizátorov podujatia
◼ prenajme si a zaplatí pódium a jeho výstavbu
◼ prenajme si a zaplatí ozvučenie pódia
a potom
◼ si môže filantrop a aktivista Kormidlo pozvať na pódium koho len ON chce... resp. dá priestor každému, kto príde" - koniec citátu.
Včera o 16:50 si mi napísal: "Aktivista Lacko Serenča sa chcel priživiť na študentoch...Veď si zorganizuj vlastnú DEMONŠTRÁCIU❓,-))" - koniec citátu. Možno si neuvedomuješ tú skutočnosť, že prikladané resp. napísané smailiky - môžu niekedy ich adresátom ublížiť a to oveľa viac akoby sa to zdalo na prvý pohľad - a preto by stalo na zváženie, či je taký takýto smailík na konci príspevku potrebný!?...
POKRAČUJEM...

