Letisko je otvorená plocha bez možnosti sa niekam schovať a keď som videl na radare aká búrka sa blíži tak som si povedal že to bude riadne husté a čudujem sa že organizátori nezačali ihneď evakuovať celý areál pohody.Nabudúce si môže Kascak pozvať ako headlinera dr.iľka aby vedel že je korunovaný vôl čo vystavil ľudí nebezpečiu

