Pozri si štatistiky v ktorých štátoch sa najviac pije alkohol a Rusko je niekde na deviatej priečke:)
Pozri si štatistiky v ktorých štátoch sa najviac pije alkohol a Rusko je niekde na deviatej priečke:)
Niekde som čítal že Ukrajina požiadala štáty aby deportovali ukrajinskych mužov naspäť na ich územie.Je to pravda?
Neskutočne ponižujúci nadpis.Ale čo čakať od Fajčiarov handier z pravdy
Na čo by im boli nukleárne zbrane:))))Aj to by predali:)
Uvedom si že europania nechcú,nevedia a nebudú bojovať lebo sú moc pohodlný:)A keby náhodou nastala taká situácia tak ver že svet nebude dlho existovať ale vám náckom je to zjavne jedno
Oni to majú v DNA ako osadníci
Práveže vlajočkari sú väčšinou kaviarensky povalači a v živote nedržali zbraň v rukách a keby im náhodou hrozilo narukovať tak sa nervovo zrútia:)
Môžeš vyzbrojovať koľko chceš keď im už teraz chýbajú vojaci
Dosť ma udivuje že nežiadali všetkých vojakov v NATO:)To je už psychiatria a už sa môžu ľudia v Európe oprávnene báť že vypukne vojna na celom kontinente.
On sa ľudí boji keďže má stále ochranku a pravdepodobne sa bude celý život pozerať cez plece:)
Tvojim komentárom si potvrdil že si vzdelaný na úrovni osadníkov alebo máš mentálne zmýšľanie ako igiot trnafský:)))
Keby bolo úspešné referendum tak by to bol bič na budúce nezodpovedné vlády ako táto.
Energie máme také drahé len kôli tomu že únia rozpútala eko teror v podobe Green deal,sankcií,neobmedzeného zadlžovania a odstrihnutie sa od lacných dodávok energií.A teraz kupujeme 4 až 5 krát drahší plyn.A ešte tá nešťastná Lipska burza.
Ľudia asi musia spadnúť na samé dno aby si uvedomili a porozmýšľali koho na budúce voliť a verte že vždy keď sa dostali k moci takzvaný demokrati a liberáli podporovaný z oplotenej ambasády a mimovládkami tak to vždy dopadlo že občanov ožobračili
Veľa ľudí nešlo na referendum kôli tomu že vládna banda pred referendom vyhlásila že budú predčasne voľby a to bola chyba že občania zase naleteli podvodníkom z vládnej bandy.Tychto sa tak ľahko nezbavíme
Ako som minule povedal že Oľajno bude škodiť až do konca.Oni to majú v DNA
Samozrejme že zbohatli ale nie ako US farmy:)
Bublina splasla a US farma firmy rozprávkovo zbohatli na ľudskom strachu a takto to je aj s vojnou na Ukrajine
Na tie dva percenta by im mohol pomôcť Macko PU:))))
Tak mohli schváliť termín apríl, máj a bol by pokoj.30 september je najhorší termín a pre novú vládu šibeničný termín pre schvaľovanie rozpočtu
To som zvedavý ako k navrhovanému termínu postaví Zuzanka a či im ho odobrí:)
Odporúčame