Veď v tom máš pravdu ale pri tejto vláde sme spadli na úplné dno a keď bude treba začať splácať dlhy tak všetkých prejde smiech a teba a zo Slovenska urobili krachujúci a zadlžený štát
Veď v tom máš pravdu ale pri tejto vláde sme spadli na úplné dno a keď bude treba začať splácať dlhy tak všetkých prejde smiech a teba a zo Slovenska urobili krachujúci a zadlžený štát
Ficova strana klesala ale teraz sa môže stať že dve strany získajú nadpolovičnú väčšinu a táto banda čo je vo vláde dostane v septembri teplákovu bluzu:)))
Curilovci majú este čas do septembra na nových kajucnikov:)
Odkiaľ má vláda toľko miliárd? Pôžičky alebo toľko ušetrila?S odstupom času si ľudia uvedomujú že kovid opatrenia boli zbytočne a vyhodilo sa veľa miliárd.A za energetickú krízu je zodpovedný Brusel a aj všetci posluhovači ktorý počúvali rozkazy z Bruselu.
A teraz je zdravotníctvo s akým dlhom?Povedz mi aký bol dlh Slovenska pred troma rokmi a aky je teraz?
Pre národ ste urobili len to že ste ho zruinovali a zadlžili.
To vážne?:)Za tri roky vládnutia tejto bandy je naša ekonomika,financie krok od priepasti.Zdravotnictvo idú reformovať tak že veľa ľudí bude mať sťaženú zdravotnícku starostlivosť.Policia je v rukách mafie kde vyrábajú kajucnikov na počkanie.A je jasné že táto vláda bude škodiť národu do posledného dňa vladnutia
Ten nápad obmedziť volebné právo mal aj Klus:)Obaja babraci:)
Verona a jej trojčlenná bunka je fakt vtipná osoba aj z jej podmienkami:)))
Blbosť.Keby Heger stále hľadal tu povestnú 76ku tak by prišlo určite viacej ľudí.Ludia sa už stotožnili že budú predčasne voľby tak to referendum odignorovali
Hoaxy šírili ohľadne referendovej otázky vládny politici a médiá sa tvárili ako keby nič.
Takmer všetky jeho dresy sa vypredali a to svedčí že veľa ľudí im tu propagandu nežere.No a lgbt sú čoraz agresívnejší
A tebe ťa metóda pomohla?:)
V kultúrnych domoch velebia červenú armádu ktorá nás oslobodila a v liberálnych kaviarňach velebia banderu:)
A často sa ti zdá že počuješ hlasy v tvojej hlave?:)))
Neboj sa lebo tvojim vládnym zlodejom už zvonia na odchod a pri menšom šťastí do lochu:)
Povedz mi akú úctu má táto vláda?
Smer som nikdy nevolil ale po trojročnom pôsobení tejto proukrajinskej vlády budem voliť jednoznačne smer.Zo Slovenska táto vláda urobila bordel a zadlženú krajinu
To sú ktoré strany lebo ja nepoznám ani jednu:)To že niekto povie že chce mať dobré vzťahy z Ruskom to neznamená že chce byť súčasťou Ruska.
Musím ťa poopraviť:)on kláti Žitňansku:)
Odporúčame