Práveže to vyzerá že skončia v leopoldove ty tvoji z vládnej bandy:)
Práveže to vyzerá že skončia v leopoldove ty tvoji z vládnej bandy:)
Po tejto vláde ostanú len obrovské dlhy.
Verona urobí čokoľvek aby našla nový kurník:)
Ja mám veľkú obavu že chystajú nejaký podvod na ľudí
Končíte:))))
Táto vláda rozkradli, zruinovala a astronomický zadlžili národ a preto im želám dlhoročné väzenie a zahraničné mimovládky treba vyhnať
Myslím že to bolo pred dvoma mesiacmi a čo je zaujímavé že v USA ľudia taktiež nedôverujú médiám.
Skús si to dohľadať ak nie si lenivý tak nájdeš
Hádam ti trklo že som myslel vládnu bandu čo zruinovali štát:) Kotleba je už dávno politická mŕtvola a môže sa venovať tomu čo mu išlo najlepšie predvádzať sa v gardistickej uniforme:)
To čo narobili tvoja liberálno demokratická banda sa ani nebudem čudovať že by Fico získal ústavnú väčšinu:)
To myslíš toho feťáka čo propagoval biely dizajn?:)
Fašisti sa toho Fica poriadne boja:)Želám Ficovi v nasledujúcich voľbách nadpolovičnú väčšinu:)
To všetko čo si opísal pasuje akurát na terajšiu vládu a mimovládky:)
Zuzana vyzýva aby do volieb vládli profesionálne:)))Veď tri roky úspešne likvidujú Slovensko a podiel má aj Zuzanka
Dvanásť ročne formovanie Matovičom zanechalo na tebe značne stopy:)
Kolega ktorý na teba reagoval to napísal dosť výstižne ale ty to asi nepochopíš
Keď čítam tvoj príspevok tak som nadobudol zistenie že ti v hlave upratoval Matovič a Heger:)
Mladšia generácia nech si uvedomí komu dajú hlas v budúcich voľbách lebo ak by vyhrali zase liberálna banda tak je možné že pôjdu do zákopov a tam wifi nebude:)
Matelkovci si po troch rokoch spomenuli na ich nesplnené sľuby:)))
Hegerov dres pôjde na klinec?:)))
Ževraj je to pravda a ešte kým ten status stihol zmazať tak Babiš mu napísal že on Česko nezavlečie do vojny
Mladým stačí výcvik v CS a CoD
Odporúčame