Ty sa daj už mentálne do poriadku:)
Ty sa daj už mentálne do poriadku:)
Ty máš v tvojej hlave poriadny bordel.Nezastavam sa putina a ani vojny ale ak niekto chce súdiť putina tak potom súdme všetkých od Busha až po dnešného bidena.
Americké vyvražďovanie po celom svete bolo čo?Toto je fakt hnus že poukazujú na iných a nevadí im čo vojnový zločinci z USA stvárali.Bush,Obama,Clinton zavraždili po celom svete milióny ľudí a primitívi ich ešte oslavujú ako hrdinov
Rok 2023 bude ešte horší a väčšina ľudí spadne do chudoby a to vďaka tejto vlády,prezidentke, EÚ, NATO a USA.V Európe hrozí ekonomicky kolaps vďaka týmto zloduchom
Už tie prípravné zápasy ukázali že to bude veľká bieda.Ale hlavne že mali plné ústa aké silné mužstvo majú.
Predali elektrárne za zlomkovu cenu a ešte toho zlodeja veľa ľudí obdiivuje
Tá istá pesnička:)nemali zatvárať žiadnu ekonomiku a keď si ľudia pozrú ako riadi chrípka tak kovid je len slabučky odvar čo teraz stvára chrípka.Ludia tri roky platili matelkove nápady ktore nás stáli ohromné peniaze ktoré raz nedobrovoľne zaplatíme
Za tri roky zadlžena a ekonomicky zničená krajina.Nezabudnite velebiť matelka
Český nácek sa zasa zviditeľnil
To čo si platil priamo tak teraz to vytiahnu od teba na daniach a možno ešte viac ako 55 eur ročne:)))
To je keď afričania prehrali vo finále tak treba čo najviac nakydať na Argentínu.
No a značná časť náckov sa presunula do USA.
Čím skôr sa eú rozpadne tým lepšie pre budúcnosť našich potomkov.
Moja skúsenosť z práce.moj zamestnávateľ ponúkol zamestnancom bezplatné vyšetrenie na protilátky tak tak sme išli a čuduj sa svete všetci čo boli zafajzrovany skoro žiadne protilátky alebo minimálne a to si vôbec nevymýšľam.Tak si myslím že ľudia majú zničenú imunitu
Matovičovce čo ste to za zrúdu vo voľbách navolili
Som si istý že Matelko ešte urobí nejakú podlosť národu
Vládna banda narobila obrovské dlhy a Matovičove súkromné aktivity v podobe atomoviek,šparačiek,MOMiek a nezmyselných nákupov vakcín sme museli všetci zaplatiť takže Hašek by zapadol do tej strany a mimochodom zarábal aj v nenavidenom Rusku
Kto pozná minulosť Chašeka šaška tak vie že je to agresívne pako a vekom vôbec nezmudrel
Šašek by sa hodil na kandidátku do strany Oľajno:)
Proukrajinska vláda padla? neverím:)
Odporúčame