A čo majú chápať že kupujeme 4 krát drahší plyn?
A čo majú chápať že kupujeme 4 krát drahší plyn?
OPEC bude zasadať a to veští že znížia produkciu ropy a v pondelok môžu nastať dosť vážne problémy keď sa rusi rozhodnúť stopnúť ropu Európe.Tak uvidíme čo sa bude v najbližších dňoch a týždňoch diať ale pre Európu nič dobre
Aká politika? Mňa vôbec netrápi aké má zákony nejaký Katar lebo sú to ich zákony a rešpektujem ich.Mňa trápi že západné hodnoty sú prepadávať krajiny a vnucovať iným ich demokraciu čo zanecháva chaos a smrť príklad Irak,Jemen,Afganistan, Libya a Sýria
Neviete či odlietali dúhovým lietadlom?:)
Ktoré základné ľudské práva máš na mysli?NATO prepadávali krajiny ako na bežiacom páse a vtedy boli všetci ticho a nik si nespomenul na ľudské práva.Nemci tou fotkou kde si futbalisti zakrývajú ústa ukázali len pokrytectvo ako im záleží na ľudských právach.Dobre že vypadli a dúfam že pôjdu ďalší
Normálne skvelý deň:)Nemci a Belgicko sú mimo:)))
Už tri roky Slovensko prehráva a keď si pozrieš dlh čo táto vláda vytvorila tak ten dlh budú splácať aj moje pravnučata.Toto je vláda rozvratu a nie pokroku a verím že sa dohodnú a tie voľby budú čo najskôr
Myslím si že štarter Boris začne vyjednávanie ohľadom štátneho rozpočtu a dohodnú sa na predčasných voľbách a takto predbehnú Šulina:)
Ďalší progresívny kekonom:)
Európa nakupuje 4 násobne drahší plyn ako minulý rok a preto štáty dorovnavaju cenu aby obyvatelia neplatili devastačne ceny ale v konečnom dôsledku to aj tak zaplatíme keď začnú dvíhať dane.Dlh Slovenska za tri roky narástol o neuveriteľných 34 miliárd a teraz sa pýtam kde tie miliardy dali keď stále vyhlasujú že nemáme skoro na nič.
Zdražela minimálne a nemusia energie dotovať ako Európa.keby Európa prestala dotovať energie tak domácnosti a firmy skrachuju.
Stotisíc padlých ukrajinskych vojakov je dosť podhodnotené lebo obrovské množstvo je nezvestných.Podla jedného zdroja bolo zabitých vyše 1200 poľských žoldnierov.A Boh vie či sa niekedy dozvieme presné čísla zo všetkých strán konfliktu či je to na strane Ukrajiny,Ruska a NATO
Na Katar som zabudol:)ten bol jednoznačne biedny:)Ale poliaci neukázali vôbec nič a ak budú takto hrať tuším že proti Francúzsku tak utŕžia ďalšiu hanbu.priti Argentíne si poliaci nevedeli ani poriadne prihrať alebo dlhšie podržať loptu
To myslíš vážne?:))))Poliaci hrali všetky zápasy tak mizerné že ich môžem označiť za najslabšie mužstvo na turnaji.Proti Mexiku slabý výkon a proti SA obrovské šťastie a proti Argentíne to bola zo strany úbohosť
Už rok nás kŕmia sprostosťami a sami nevedia čo bude.
Aspoň môžete vidieť dlhodobú prácu žurnalistiky na Slovensku;)))Dva dni pozerám videá z Bruselu a bordel čo tam robia sú maročania ktorý žijú v Belgicku.Vedeli ste že marocký občan žijúci v inej krajine má dva občianstva?lebo keby sa chcel vzdať marockého občianstva tak to nieje také jednoduché lebo o odobrani marockého občianstva zasadá špeciálna komisia a proces trvá dlho a z väčšiej mieri z negatívnym výsledkom.A keď sa narodí dieťa prisťahovalcom čo majú dvojité občianstvo tak automaticky dostáva aj marocké občianstvo
V Anglicku je to každodenná rutina a už sa to netýka len migrantov ale aj domorodeho obyvateľstva.
Rozhodca pochybil keď mu dal prvý krát žltú a následne rozhodca čo je pri VAR mu dal echo že ten zákrok je aj na červenú takže všetko v poriadku
Nádherný zápas a Iránci boli fantastický
Odporúčame