Skús písať zrozumiteľne lebo ani vlastná mater ti nerozumie:)
Skús písať zrozumiteľne lebo ani vlastná mater ti nerozumie:)
Rusko sa stalo druhým najväčším dovozcom LGN plynu do Európy ale podľa teba je všetko v poriadku:))))
Odkiaľ že majú toľko miliárd k dispozícii?
Chcel som to vedieť od neho odkiaľ Matelko zohnal tie miliardy:)))
Obávam sa že ideme na nový model od jaštera Schvaba
Európu idú načisto ekonomický zrujnovať a obyvateľov totálne ožobračiť.
A 3,5 miliardy má odkiaľ?
Maďarsko má najlepšie ceny zo všetkých štátov v eú a pochybujem že skvapalnený plyn čo sa dováža do Európy je lacnejší ako ten čo Maďari kupujú od gaspromu.Len nedávno sa francúzi a nemci sťažovali že USA plyn je 4krat drahší
Troška si pozistuj za koľko Maďari kupujú plyn a potom tu hviezdi.A keby zastropovali dovážaný plyn tak som zvedavý kto na takéto EÚ podmienky pristúpi
A tá americká ropa a plyn spadá do akej kategórie?:)))
Myslíš modroknižkara šaša plešateho?
Len nech plešatý šašo povie koľko ľudí sa prihlásilo do aktívnych záloh:)
Tu už je jediné východisko predčasne voľby.Horšia vláda tu ešte nebola ktorá ničí Slovensko ekonomický a morálne.A nedávno sa táto vláda nechala počuť že si ide požičať vyše sedem miliárd a keď to spočítame tak za skoro tri roky urobila sekeru skoro tridsať miliárd
Keď to v hlave nemáš vytrepane tak ti dôjde že elektráreň pod správou Rusov sústavne ostreľujú ukrajinci
No neviem ale ten pánko sa stretával z vládnou bandou od Prčka až po Chegera vodkaveho:)
V jednom prípade kde opité a sfetovane prasa zabije 5 mladých ľudí ho sudca pustí na slobodu a v druhom prípade kde tiež opitý vodič zrazí mamičku a ich deti kde všetci účastníci prežili tak sudca ho zavre do vyšetrovacej väzby tak sa pýtam či ešte máme veriť súdnictvu a všetkým štátnym inštitúciám alebo je to už konečná v tomto štáte pod vedením vládnej mafie?
Myslím že všetci sú po rozhodnutí v šoku okrem vládnej mafie.Takže ten pán bol opitý a ešte mal pozitívny test na omamné látky a ešte ho pustia na slobodu?
Už od 89teho nám nútia uťahovať opasky a vždy pod heslom že sa potom budeme mať lepšie
Niekto sa rozhodol že uvalí sankcie ale obyvateľov sa nik nepýtal či aj oni chcú sankcie na Rusko.Bolo by férové aby vláda dala referendum či chceme sankcie alebo nie.Pre pár ľudí bude trpieť celá Európa
Odporúčame