neviete ci uz mal placovku fuhrer bunker?
neviete ci uz mal placovku fuhrer bunker?
Igorko ty si asi jediny premier v historii Slovenska co mu museli policajne zlozky chranit ulicu pred domom aby tam neprisli demonstranti protestovat ale pred Ficov dom sa ti dobre chodilo.Hanba tomuto diktatorskemu rezimu ze demonstrantov nazvali extremistami,komunistami a luzov lebo takto komunisti nazivali ludi v 89 roku.
matelko ma do buducnosti vazny problem:)lebo nudzovy stav nemoze predlzovat donekonecna
matelkov diktatorsky rezim otaca autobusy s demonstrantmi pred Bratislavou no totalna hanba tomuto rezimu co ma plne usta demokracie.Novinarska obec aj s mediami sa mozu hanbit ze o tomto neinformuju.Fico kldne prisiel medzi ludi a vsetci ho zdravili a chcel by som vidiet akoby matelko prisiel do davu a trufam si povedt ze by musel zdrhat kadelahsie
Keby bol Nad komunista tak mu to odpustim ale to ze je USAcky agent zato by mal sediet v lochu
fico mozno ale pelle?do lochu by mali ist vsetci co kradli od 89 a to by sa tykalo aj tychto co su pri moci od matelka a po kriziaka
kazdy rok ludi presviedcaju ze sa maju lepsie ako za socializmu:)))a ukazuju kedejake tabulky a grafy:)taky ludia co stratili pracu a su pod hrozbou ze ich vystahuju su im tie kapitalisticke grafy na houby a to este neprisla hospodarska kriza ktora pravdepodobne odrie na buduci rok a vladny rezim to bude mat velmi tazke aby udrzal ludi na uzde
matelkova mafia nema anketu ako to sluboval pred volbami tak sa neboj
hej smeracku mafiu vystriedala diktatura jedneho vodcu:)no za to pekne dakujem
neboj lebo ludia nejdu do ulic koli nim
podporovatelia matelka stale nechapu preco idu ludia protestovat a nie je to proti pandemii ale pre to ako ich vodca matelko bojuje proti pandemii ze ludia sa dostavaju na dlazbu,gastro je totalne zrujnovane ze tato vlada a hlavne matovic uraza kazdeho ked snim niekto nesuhlasi a nuti ludi pod hrozbami na jeho kseftarske testy.keby sme mali normalneho premiera co ked povie a to aj plati tak si myslim ze sa ludia snim stotoznia ale namiesto toho mame pana ktory ma diktatorske sklony a pandemicke pravidla sa menia kazdu hodinu a to vytvara chaos.
tak usaty Mikulec vcera povedal ze na proteste budu komunisti,fasisti a luza a dnes su to zrazu obcania a este ich prosi:))mam len jednu obavu ze tyto novodoby fasisti co nam vladnu sa uz nezastavia pred nicim a kral kazisvet igorko im dodava odvahu
Matelko je pomstychtivy pako a este to potvrdil ked povedal ze skoly ostali zatvorene kôli sulikovi.
pri pocte testovanych nam percenta nakazenych rastu tak sa uz nesnaz trepat blbosti.
argument sa ukaze 17.11 kde tvoji pohlavari Nad,matelko a Mikulec chcu tvrdo zakrocit proti protestujucim.
vcom klame?diktatorko sa vyhraza uz kazdemu a co s nim nesuhlasia by najradsej postavil k muru a ty povies ze klame?
a ty si diktatorov sympatizant?a co ta je do toho koho je sympatizant?
najskor je ohlaseny protest o 15:00 a nasledne sa budu ucastnici presuvat pred matelkov dom o 19:00 ale kde matelko byva to ti nepoviem lebo neviem ale adresu na urcite najdes
Odporúčame