mat chripku a chodit do prace moze len IQvac a tvoj kamarat asi toho v hlave moc nepobral
mat chripku a chodit do prace moze len IQvac a tvoj kamarat asi toho v hlave moc nepobral
hej oni sa citia uzasne lebo pridu o polovicu platu a do obchodu nesmu ani vkrocit takze su odkazany na pribuznych a priatelov co im nakupia a zazil som to tu10dnovu karantenu ale su ludia co nemaju nikoho co by im isiel na nakup.ale ty asi vies ako sa ludia cítia
ked sa bude menit tento rezim tak dufam ze naka si ich bude vsetkych odchytavat a prveho si zoberu toho psychopata
skor to vyzera ze udernik je recesista:)
nebostici su najohrozenejsia skupina obyvatelstva:)
nakupia cez spriaznenu firmicku:)
to sa uz zacina podobat ako v 38rokoch ked sa dostaval adolfko k moci.komanda na kontorlovanie modrych papierikov uz maju a rovno mozu urobit ciernu listinu ktory sa netestovali.dochodcov bez papierika nechcu osetrit a ani na postu ich nepustia a magor na cele vlady sa ludom spoza ruska smeje rovno od oci
komu sa nepacilo?len tym co chceli ist na dovolenku do zahranicia a pendlerom
to je nejaky hoax.ved Krajniak vravel ako mu vsetci podnikatelia dakuju za super pomoc a tu citame ze krachuju prevadzky:)
skor pochvala pre toho predajcu ze to nahlasil policii
ty si isto padnuty na hlavu:)ma albanske korene teda muslim a vsetky media to pisu len ty si ides tu svoju pesnicku
pekna obhajoba islamistov:)kde kto ich volal?myslim ze 98% Slovakov ich nevolalo a ani nebude volat.ja nemam problem ked pridu migranti ako vietnamci,cinania a dalsi ale zasadne nesuhlasim aby sa na Slovensku udomacnil islam lebo v kazdej krajine kde ich je vela su problemy a nazorna ukazka je Svedsko
politici hovoria o terorizme ale mi je zahadou preco to nepomenuju pravym slovom ze to bol islamsky terorizmus v mene alaha a mohameda.Po Europe beha mozno 10tisic takych magorov ako tento a este EU Brusel by chcel staty sankcionovat za neprijimanie imigrantov a vsetci vieme ze skoro vsetci su muslimovia
bude komedia ked ten zdravotnik pojde na nakup a budu od neho pozadovat certifikat covid:)
zdravotnici nakazeni mozu pracovat?to je nejaky zart?
kriziak mal davno sediet za kauzu gorila
myslim ze Orava matovica volila posledny raz:)
oni to nepochopia a beru si priklad od ich Diktatora.
Odporúčame