to musis povedat matelkovim provokaterom co posle na protesty:)
to musis povedat matelkovim provokaterom co posle na protesty:)
mozno mas pravdu ze sa neboji lebo psychiatricky pacienti su nevypocitatelny
Psychopatovic dostal strach z protestov tak ocakavam ze do 17.11 pootvara vsetko:)
uz sa boja referenda a protestov ale ked hopsali pred rokom tak to bolo fajn?:)najhorsia vlada aka tu bola a aj komunisti by boli lepsi ako matelkovci
Myslim ze aj keby igor mydlil šulina na namesti tak mu povie ok ostavam v koalicii:)lebo tie rozkradacky stoja za to
jeden pacient rozhoduje o osude celeho Slovenska
vies preco?lebo mstovic vsetkych zdravotnikov a dobrovolnikov podviedol a keby bolo dalsie celonarodne testovanie tak sa na igorka kazdy vybodne,tak to vsetko hodil na inych.
no kto sa pojde testovat len aby isiel do fitka,restauracie,kina alebo do kostola?mozno len minimum ludi a to ich prevadzky nezachrani.zaloby na stat uz nepomozu lebo matelkovci si dali do zakona ze ich podnikatelia nemozu zalovat za zatvorene prevadzky.tu by sa mali vsetci spojit a ist protestovat 17.11 lebo je jasne ze az v lete budu moct otvarat prevdzky
aj jeden fuzaty s NSPAD chcel nieco cistit od podlahy a vieme ako to skoncilo.je az neuveritelne ako sa tento diktator sprava a obavam sa co este moze napachat na vlastnom narode
od magorovica normalna vec ze sa z celeho naroda len vysmieva a terorizuje a krasna ukazka bola ze ich pozval a rovno aj vykopol ze nic nebude
a kde chces ist na kavu alebo na pivo?
v sobotu bol protestna akcia pred uradom vlady a ziadne media o tom neinformovali a podobnost zo socializmom cisto nahodna ked media uvalili informacne embargo na ten protest?
este ze niesme jadrova velmoc lebo by sa nas diktatorko zacal vyhrazat aj okolitym statom za KOVID:)
lepsie by bolo pred kazdou testovaciou miestnostou zriadit peticny team a za sobotu a nedelu by bolo aj 2 miliony podpisov
jeden test stoji 2,5 dolara tak pochybujem ze ich predaju za 5 eur
to sa das za 5 eur kupit?:)))ty by si isiel aj za zuvacku:)
ked sa minu testy tak nakupia od spravnej firmicky z Trnavy dalsie:)Neskutocne ze novinarska obec tento podvod na testoch vobec nerozobera a skor sa mi zda ze novinari idu s matovocom v jednom rade.
ako chce ten blazon testovat v zime ked budu minusove teploty?Slovensko vobec nepostihol kovid ale jeden blazon co nici slovakom zovoty.
matovic chce pravidelnu rentu pre svoju spriaznenu firmicku z Trnavy?
Odporúčame